Співачка зазначила, що не комплексує через зайві кілограми й не акцентує на них увагу. Вона продовжує правильно харчуватися і займатися спортом.

До теми Мені хочеться тверезості, – Настя Каменських вперше зізналася, що пила багато алкоголю

Настя Каменських висловилась про надлишкову вагу

Артистка зазначила, що не дуже задоволена зайвими кілограмами, втім, вона не хоче шкодити власному тілу. NK дала собі час на прийняття, адже знає, що саме так її тіло реагує на стрес.

Ну чесно, я сім кілограмів набрала. Це відчутно. Особливо на сцені. Але люблю себе я ще більше. Я правильно харчуюся, це не гормональний збій. Я не комплексую. Довіряю Всесвіту. Стала смачнішою. Мені хочеться прозорості, ну звісно мені дискомфортно з цією вагою. Розумію, що не хочу ґвалтувати своє тіло. Я дала собі час. Не акцентую на цьому увагу. Так моє тіло реагує і все. Мені чудово. Мені зараз не до цього,
— пояснила співачка.

"Екзамен" з Настею Каменських: дивіться відео онлайн

Які зірки борються з зайвою вагою

  • Маша Єфросиніна в програмі "Дорослі дівчатка" розказала, що її найбільшим комплексом є зайва вага. Телеведуча пробувала найрізноманітніші способи, щоб схуднути та навіть кодувалась від надлишкової ваги.
  • Оля Цибульська також зізналася, що за час повномасштабної війни набрала 10 кілограмів, бо заїдає стрес. Однак співачка переконана, що в умовах війни зайва вага – це дрібниця.
  • Анастасія Приходько поділилася планами про схуднення, бо не подобається собі у надлишковій вазі.
  • Ксенія Мішина теж боролась із зайвими кілограмами. Акторка за 4 місяці схудла до 48 кілограмів і прийшла у найкращу форму за все своє життя.

Автор Софія Хомишин