Матвієнко відверто відповіла на питання, чи зачіпає її те, коли артистку називають розлучницею. Адже вона зруйнувала шлюб Мірзояна з колишньою дружиною.

Цікаво Дорофєєва розповіла, чи змінила прізвище після весілля і кому залишився їхній з Дантесом будинок

У новому інтерв'ю Тоня зазначила, що коли покохала Арсена Мірзояна, то знайшла в собі сміливість публічно визнати, що має стосунки з одруженим чоловіком.

"Я відверто сказала всьому світу, що покохала чоловіка, який був у стосунках. Чому мені за це повинно бути соромно?" – відповіла співачка.

Тоня Матвієнко також зізналася, що не спілкується з колишньою дружиною Мірзояна.

Я образила людину. Я це все розумію. Вона на мене ображена. Нам не було необхідності перетинатися,
– заявила артистка.

Водночас, за її словами, із синами Арсена від попереднього шлюбу в неї нормальні стосунки. Зірка пригадала першу зустріч з дітьми коханого.

"Арсен тоді все робив обережно. Все починалося з того, що ми просто разом їздили на відпочинки… Мені було головне, щоб Арсен з ними був, це їхній час. У мене ревнощів не було з приводу цього", – відповіла Тоня.

Дивіться повне інтерв'ю з Тонею Матвієнко: відео

До слова, кілька місяців тому в мережі почали поширювати чутки про те, що Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко планують розлучитися. Артисти спростували ці плітки. Мірзоян зізнався, що не розуміє, звідки вони беруться.