До того ж пара шість років тому вклала кошти в будівництво, яке досі не закінчили. Відтак вони змушені чекати та жити під одним дахом з мамою співачки.

До теми Зараз собі не подобаюся, – Тоня Матвієнко поскаржилась, що набрала вагу у Британії

Тоня Матвієнко про власне помешкання

Співачка поділилася, що вони з Арсеном Мірзояном хочуть жити окремо, проте переконані, що винаймати житло невигідно. Відтак вони хочуть купити собі маєток.

Хочемо купити власне житло. Винаймати й платити оренду взагалі невигідно. Тут є де жити. І на ці гроші можна купити продукти, винаймати прибиральницю, няню,
– сказала артистка.

Однак подружжя вже мало негативний досвід у придбанні житла. Вони у 2017 році вклали кошти в будівництво, яке досі не завершилось.

"Ми колись з Арсеном вклали гроші в будівництво. І воно не добудувалося. Ця мрія знищена. Тож ми просто чекаємо. Це все почалося у 2017, вже пройшло шість років", – відверто розповіла виконавиця.

Інтерв'ю Слави Дьоміна з Тонею Матвієнко: дивіться відео онлайн

Зіркові помешкання

  • Надя Дорофєєва розповіла, що після розлучення з Володимиром Дантесом вони продали спільний маєток.
  • Співачка MamaRika разом з чоловіком і сином переїхали з орендованого будинку під Києвом. Зірка не спішить показувати помешкання та розповідати, де воно розташоване. Вона зізналася, що все розсекретить, коли вони розпакують речі та наведуть лад у новому домі.
  • Співачка та блогерка Анна Трінчер з чоловіком Олександром Волошиним переїхала у нове помешкання. Це розкішний двоповерховий дім з великою територією. Знаменитість не повідомила, чи подружжя придбало новий будинок, чи винаймає орендований.