Нещодавно стало відомо, що співачка таємно одружилася з ресторатором Михайлом Кацуріним. Виявляється, що Надя не змінювала прізвище, вона так і залишилася Дорофєєвою.

Цікаво Надя Дорофєєва зачарувала мережу своїми дитячими фото: як змінилася співачка

Тепер артистка зізналася, кому дістався будинок, який був спільно нажитим майном експодружжя. Нагадаємо, що в квітні минулого року Дантес хотів залишити житло під Києвом Наді, але вона відмовилася від цього.

Згодом в мережі поширилася інформація, що співачка виписалася з цього дому. Під час ефіру "Наше радіо" Дорофєєва підтвердила чутки про зміну своєї прописки.

На питання ведучої, кому залишився будинок після розлучення, Надя відповіла, що вони з Володимиром вже продали маєток.

Нагадаємо, що у 2021 році Дорофєєва з Дантесом переїхала в розкішний особняк у передмісті Києва. Він розташований у закритому котеджному містечку, там простора територія, є величезний басейн, а також велика тераса. Як виглядав маєток зіркової пари – дивіться у статті.

До слова, раніше Дорофєєва "засвітила" квартиру, яку орендує разом з коханим Мішею Кацуріним. Сталося це випадково, коли вона показувала свою ранкову рутину. Помітно, що квартира простора та має високі стелі.