У річницю вторгнення Росії ексгастролерка Світлана Лобода випустила кліп на пісню "По-українськи", в якому заплела коси та натягнула вишиванку. На її новий сплеск патріотизму відреагував Тимур Мірошниченко. На його думку, ні українські треки, ні костюми не спрацюють, допоки співачка не попросить вибачення.

Читайте також Запроданку Повалій заскочили в компанії Доліної: відео, як путіністи розважаються в Москві

Тимур Мірошниченко розкритикував Лободу

Якби вона своїми губами проговорила: "Я перепрошую". Зробила б те саме, що, наприклад, Бадоєв, нормально покаялася. Але ж вона своїми губами цього не сказала досі. І вишиванка, і українська пісня – це теж інструмент, але поки ти своїми губами не скажеш це, люди цього не почують,
– емоційно прокоментував Тимур Мірошниченко.

Світлана Лобода у вишиванці / Фото з інстаграму співачки

Цікаво, що прихильники Лободи наздогнали Тимура Мірошниченка в інстаграмі. У коментарях його прозвали сексистом за надмірну увагу до губ співачки й нагадали, що вона просила вибачення в інтерв'ю росіянці Катерині Гордєєвій, яку Мін'юст Росії визнав іноагенткою. Там звучали такі слова: "Я розумію, що я дуже помилялася. Я дуже винна, що була байдужа. Я дуже винна, що не цікавилася тим, що відбувається в моїй країні. Зараз я бачу, що все дуже однозначно. Я бачу, що є війна".

  • "Я от не зрозуміла – вас так сильно бісять губи Лободи, що ви готові брехати ніби вона не вибачилася? Який сенс? Я не думала, що ви сексист".
  • "Якщо ви будете перевіряти те, що кажете на сцені Євробачення так само "добре", як те, що казали на інтерв'ю – то з нас буде сміятися весь світ. Лобода вибачилася ж. Нащо вам цей негативний хайп?".
  • "Думала, що ви джентельмен і не очікувала почути таке в бік Лободи. По-перше, вона вибачилася в Гордєєвої ще давно. По-друге, яке значення має розмір її губ? Якось низько так".
  • "Здавалося б, такий час, що маємо триматися разом, і всі вже це зрозуміли. Але ні, чоловік публічно хейтить жінку за те, в чому вона не винна, і використовує при цьому риторику "отими губами".

Довелося витратити годину свого часу, аби передивитися всі інтерв'ю вашого кумира. Так і не зрозумів, чому в Україні війна, і хто в ній винен. Бо навіть Путін не заперечує, що в Україні війна,
– відповів Тимур Мірошниченко.

Тимур Мірошниченко про фанатів Інстасамки

Крім того, Тимур Мірошниченко різко висловився про українців, які досі слухають Інстасамку. Він назвав їх "неосвіченими людьми" і запропонував видавати сірі паспорти, як прокремлівським росіянам в Естонії.

Мутиш таку дичину, танцюєш під Інстасамку – міняємо тобі паспорт. Віддавай паспорт українця з усіма його привілеями й походи поки з сірим – вибори пропусти, можливість безвізово їздити пропусти, усі блага пропусти. Можливо, це спонукне почитати історію, знайти причинно-наслідкові зв'язки, чому неможна Інстасамку слухати,
– заявив ведучий.

  • До речі, після скандалу з донатом на армію Росії, який виявився фейком, Інстасамка Дар'я Зотєєва загриміла в базу "Миротворець".
  • На сайті вона вказана як пропагандистка російського нацизму та фашизму, співучасниця злочинів російської влади проти України та її громадян.