Смерть британського принца сколихнула увесь світ, тому тепер уся увага прикута до подробиць щодо похорону та королівської родини Великої Британії. Зокрема, у ЗМІ з'явилася інформація, що тіло герцога згодом перепоховають.

Читайте також Син Єлизавети ІІ поділився, як вона переживає смерть принца Філіпа

Зазначається, що до смерті Її Величності труна герцога Единбурзького буде в Королівському сховищі каплиці Святого Георгія.

Після відходу королеви Єлизавети II з життя, тіло її чоловіка перемістять в меморіальну каплицю Георга VI. Королівське подружжя спочиватиме там разом.

Смерть принца Філіпа

  • Монарша сім'я оголосила про смерть герцога Единбурзького 9 квітня. Саме у цей день його син принц Чарльз святкував 16-ту річницю весілля з герцогинею Каміллою.
  • Принц Філіп пішов з життя у віці 99 років, не доживши 2 місяців до свого 100-річчя.
  • Останні дні життя принц провів у Віндзорському замку разом із коханою. Він понад усе не хотів помирати в лікарні й відмовлявся від сторонньої допомоги.
  • Похорон відбудеться у суботу, 17 квітня. Через пандемію коронавірусу довелося змінити урочисту церемонію поховання. Приватна служба відбудеться 17 квітня у Віндзорі з обмеженою кількістю присутніх.