На відміну від Потапа, Ірина Горова не виїхала в Іспанію за кілька днів до наступу Росії, тікати з-під Києва їй довелося вже під вибухи. Два місяці вона з сім'єю скиталася Європою, а в травні нарешті повернулася в Україну. Дітей – доньку Настю та сина Андрія – продюсерка залишила за кордоном, що дуже образило 13-річного хлопчика.

До теми Це не пов'язано з війною, – Ірина Горова розповіла, чому перейшла на українську мову

Чому ексдружина Потапа посварилася з сином

Він дуже хоче (повернутися додому – ред.). Жодного дня в Андрія не було ні депресії, ні страху, хоча він все бачив. І коли він дізнався, що я їду до Києва, він казав: "Як ти могла? Ти мене покинула",
– пригадала Ірина Горова.

Попри це зіркова матуся не планує з кінцями перевозити сина до Києва. Вона хоче привезти його у червні, аби він на власні очі побачив, у що Росія перетворила його Батьківщину. Наразі Горова підшукує для Андрія європейську школу.

"Андрій зараз займається у школі, в якій навчався в Україні. Ми взяли репетиторів з англійської та математики. Зараз шукаємо якусь літню школу і будемо бачити, що робити далі. Швидше за все, це буде європейська школа. Думаю, там буде краще, бо зараз у шкіл в Україні не дуже гарна ситуація та вивчення предметів погане", – коментує колишня дружина Потапа.

Читайте також "Працюють за їжу, ідею": Ірина Горова про те, як сьогодні заробляють артисти

Однак сина вона розуміє, адже усі два місяці сама страшенно сумувала за домом.

"Чому всі хочуть повернутися? Тому що ми розуміємо, що ми там чужі, нікому не потрібні. Як на мене, сервіс в Україні кращий – починаючи з манікюру, закінчуючи ресторанами, магазинами. Дуже брудні міста, дуже! Навіть зараз я їхала, і країна у війні чистіша, ніж країни, у нормальному становищі", – поділилася Ірина Горова.

Повне інтерв'ю Ірини Горової зі Славою Дьоміним: дивіться відео онлайн

Тут варто нагадати, що зірковий батько Андрія Потап виїхав з України за кілька днів до війни. З дружиною Настею Каменських, мамою і тещею він полетів в Іспанію. Як запевняє його кум Юрій Горбунов, у Мадриді вони опинилися по справам, однак можна припустити, що через наступ Росії. Річ у тому що, колега й близький друг репера Позитив був проінформований, що війна почнеться 24 лютого. Тож військові могли попередити й Потапа.

Зауважимо, сама Настя Каменських розповідала, що в Іспанії опинилася не через загрозу Росії, а через музику. "Я готувала два альбоми: український і іспанський. В мене було п'ять днів. І так вийшло, що й у мого чоловіка було п'ять днів, що він міг зі мною виїхати до Іспанії й доробити мій іспанський альбом. І ми виїхали разом з мамами", – запевняла співачка.