Українська співачка Тіна Кароль дала інтерв'ю французькому виданню, де вперше зізналась, що її батько – у теробороні. Григорію Ліберману – 64 роки.

До слова Кіт Степан у Ніцці познайомився з Тіною Кароль: фото артистки з улюбленцем публіки

Тіна Кароль про рідних в Україні

Виконавиця поділилась, що поки вона воює на інформаційному фронті та їздить світом, чимало її близьких та рідних залишились в Україні.

Там живе моя родина та весь мій художній колектив. Вони чекають на мене. Звісно, ​​я не знаю, коли я зможу їх відвідати. Як вони почуваються? Гнів і страх. Але вони якось продовжують жити. Мій батько міг виїхати з країни, коли йому було 64 років, але хоче залишитися захищати Україну. Вступив до добровольців територіальної оборони. Це його рішення. Нелегко було це прийняти…
– зізналась Тіна Кароль.


Архівне фото батьків Тіни Кароль / Фото з інстаграму Тіни Кароль

Артистка розповіла, що війна дуже змінила її особисто та змінила її життя. Тепер вона не просто знаменитість.

"Я вже не просто співачка, завдяки музиці я зрозуміла, що маю зброю. Я багато подорожую, без фіксованої адреси. Я їду, щоб розповісти про війну, що лютує, тому що люди повинні розуміти, що це стосується не лише нашої країни, а й усієї Європи та її майбутнього. М'яка сила приходить через культуру, яка говорить, хто ми є. Я зрозумів, що можу нести голос за Україну", – поділилась Тіна.

Кароль додала, що має свій меседж для усіх: "Ми просто хочемо жити вільно. Війна, така дурна річ, яку Росія викопала з минулого. Цей конфлікт почався через те, що хтось не міг терпіти, що Україна має свою ідентичність. Росія й Україна просто не одна і та сама країна".