Чимало артистів вже змінили музичні інструменти на зброю і прямо зараз перебувають на лінії фронту. Однак Данилко не поспішає брати зброю в руки.

Читайте також Три мільйони рублів за програму, – Андрій Данилко про наполегливі дзвінки з Росії до війни

Чи піде Андрій Данилко воювати

Чоловік зазначив, що в нього немає фізичної підготовки, яка потрібна, щоб чітко виконувати завдання на війні: "Це мають робити професіонали".

Данилко вважає, що він в армії це те саме, що головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на сцені з концертом.

"Це те саме, що сказати: "Залужний, давайте ми наклеїмо ваш плакат на Палаці "Україна" і скажемо: "Співає і розповідає Залужний",
– сказав Данилко.

Артист підкреслив, що військовою справою мають займатися професіонали. Він навів приклад російської армії, де воюють ті, хто нічого не вміють, вперше в житті бачать автомат. В результаті є дуже багато втрат. Однак, якщо не буде іншого виходу, то Данилко піде служити.

Зірки в теробороні та ЗСУ: останні новини

  • Лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя зустрів 35 день народження у 117 день війни. Цього дня він перебуває на фронті, по українських позиціях працює російський танк, міномети.
  • Батько співачки Злати Огнєвіч зараз перебуває в Харкові. Там він оперує поранених бійців.
  • Сашко Положинський кілька тижнів тому поїхав на фронт. Його батальйон вибрався з гарячої точки, але потрапив під ворожий обстріл. У бійців згоріли всі речі.
  • Коханий української блогерки Раміни також служить в авіарозвідці ЗСУ. Дівчина зізналася, що дуже хвилюється за його безпеку.
  • Ведучий і ресторатор Даніель Салем 16 червня потрапив під російський обстріл, в результаті якого отримав легку контузію та втратив слух на ліве вухо. Деталі обстрілу читайте за посиланням.