Ще три місяці тому Тарас Цимбалюк розповідав, що "любить свою Тіну" й не готовий до нових стосунків, а 25 листопада вже інтригує поцілунками з новою дівчиною. Чи то за збігом, чи то зумисне, але саме після цього пристрасного фото Тіна вирішила розповісти про труднощі, з якими стикнулася.

До теми Рестораторка та дизайнерка: ЗМІ розсекретили нову пасію Тараса Цимбалюка

Ексдружина Тараса Цимбалюка поскаржилася на життя, поки він з новою пасією

26 листопада Тіна Антоненко вперше заговорила про свій день народження. Вона заявила, що пишається собою, адже змогла "вигребти" після складного року. У першу чергу вона згадала про розрив з Цимбалюком.

Цей рік видався для мене доволі складним. Ще влітку я втратила родину, що будувала, втратила роботу, в мою країну відбулося повномасштабне вторгнення, моє рідне місто пережило та продовжує переживати найбільше за масштабами горе цієї війни, мої рідні назавжди травмовані пеклом Маріуполя, я сягнула емоційного та фінансового дна, від якого довелося самотужки відштовхнутись,
– поділилася Тіна Антоненко.

Вона наголосила, що зуміла не лише "самостійно підвестись з колін" та рухатися далі, а й допомогти батькам. Вочевидь, мамі та бабусі, які дивом врятувалася з Маріуполя на авто без лобового скла та діркою від снаряду.

"Я зроду не хвалила себе публічно, та мушу зізнатися – я як ніколи пишаюсь собою. Я виявилась дуже сильною дівчиною, незламною, сміливою та нескоримою. Мені не соромно так про себе казати, бо я так відчуваю, і це моє зізнання в любові до себе", – додала дівчина.

Ексдружина Тараса Цимбалюка Тіна / Фото з інстаграму дівчини

  • Нагадаємо, про розрив Тарас Цимбалюк оголосив 19 серпня: "Ми з Тіною більше не пара. Навіть після прекрасних чотирьох років разом так буває – щоб залишатися щасливими, мусимо обирати окремі дороги".
  • Після цього актор зізнався, що на їхнє розставання вплинула війна, адже це "величезна депресія, величезна драма і рана". Однак сталося все швидко і раптово, буквально за півтора місяця.
  • У жовтні в інтерв'ю 24 каналу Цимбалюк наголосив, що "ніхто не закриває ніякі двері", адже на той час вони не встигли розлучитися офіційно.