Про це зірка серіалу "Спіймати Кайдаша" зізнався у серпні, через два місяці після розставання з візажисткою Тіною Антоненко. Тарас Цимбалюк пояснив, що не готовий до нових стосунків, бо досі любить дружину.

До теми Невже разом: Злата Огнєвіч сходила на побачення з учасником "Холостячки"

Тарас Цимбалюк досі кохає ексдружину

Я люблю свою Тіну ще досі й мені не потрібні нові стосунки зараз, як мінімум… Я не знаю, ще скільки,
– заявив Тарас Цимбалюк.

"Дивні якісь почуття, чесно кажучи. Це все неприємно, важко. Просто повинен пройти час. Ніяких ключів до цього немає, щоб по клацанню все вимкнулося", – додав актор.

Він зізнався, що не розлучився з Тіною офіційно, вони досі чоловік і дружина. Ба більше, Цимбалюк сподівається на возз'єднання, однак поки, за його словами, їм краще не бачитися.

"Мабуть, нам потрібен якийсь час, щоб ми взагалі не бачилися", – зізнався актор.

Тарас Цимбалюк з ексдружиною Тіною

Тарас Цимбалюк з ексдружиною Тіною / Фото з інстаграму актора

Що відомо про шлюб Тараса Цимбалюка

  • З Тіною Антоненко Тарас Цимбалюк познайомився на зйомках кліпу Монатіка "Вечность". Вони зустрічалися два роки, а у вересні 2020-го він освідчився коханій у прямому ефірі "Танців з зірками".
  • Пара одружилася 3 липня, зігравши скромне весілля в Карпатах. Актор не кликав журналістів на церемонію, на їхньому святі було всього 15 людей.
  • 19 червня 2022 року подружжя оголосило про розрив. Тіна натякнула, що на їхнє розставання вплинула війна: "Війна – велике випробування абсолютно для всіх пар, і деякі з них це випробування не проходять. Наша не стала виключенням".
  • Згодом Тарас Цимбалюк прокоментував розлучення з дружиною і зізнався, що "кожен вийшов з цих стосунків зі своїми образами".