Ще наприкінці листопада ЗМІ розсекретили нову пасію Цимбалюка, але сам актор не підтверджував інформацію про те, що його обраницею стала Світлана Готочкіна. Тепер він також не назвав ім'я коханої, але в інстаграм-сторіс опублікував спільне фото з нею, на якому нарешті показав обличчя.

Дивіться також Від Вакарчука до Бєднякова: українські зірки, які стали батьками під час війни

Тарас Цимбалюк підтвердив стосунки з Готочкіною

Тривалий час Світлана була за кордоном, а Тарас гастролював Україною з виставою "Емігранти". Тепер вони зустрілися в Києві та насолоджуються кожною хвилиною, яку проводять разом. В інстаграм-сторіс актора з'явилося селфі, яке Готочкіна зробила, коли вони лежали в ліжку. На чорно-білому фото Цимбалюк дивиться в телефон, а його обраниця робить б'юті-процедури для обличчя.

Тарас Цимбалюк
Готочкіна та Цимбалюк / Скриншот інстаграм-сторіс актора

Згодом Тарас також поширив фото, яким привітав усіх з Різдвом. Закохані смакували червоним вином та дивилися фільм. Схоже, що вони вирішили провести різдвяний вечір лише удвох.

Тарас Цимбалюк
Готочкіна та Цимбалюк відсвяткували Різдво / Скриншот інстаграм-сторіс актора

Що відомо про роман Цимбалюка та Готочкіної

  • Першими фото зі Світланою Тарас поділився приблизно через 5 місяців після розлучення з візажисткою Тіною Антоненко. Тоді він не показав обличчя коханої, а через її світле волосся багато шанувальників подумали, що актор возз'єднався з колишньою.
  • Згодом ЗМІ розсекретили, що новою пасією Цимбалюка, ймовірно, стала рестораторка та дизайнерка Світлана Готочкіна. Вони публікували в мережі однакові фото.
  • Закохані не розповідають про свої стосунки, але тепер часто публікують спільні фото, на яких не приховують почуттів, пристрасті, яка панує між ними.