Світлана Тарабарова повідомила про третю вагітність на початку листопада. Зараз сім'я артистки продає будинок, бо немає чим сплачувати кредит. Однак це не завадило виконавиці думати про поповнення в родині.

Вас може зацікавити Дружина Віктора Павліка показала себе з грудними імплантами: чи наважиться вона на операцію

Світлана Тарабарова натякнула на третю вагітність

У розмові з Григорієм Решетником Світлана Тарабарова не відповіла прямо на питання про стать дитини, але натякнула.

Хлопчики – до продовження війни, а дівчатка – до перемоги. Ти зрозумів, правда? На нас чекає перемога,
– сказала зірка.

Також Тарабарова відповіла на закиди про те, що втретє завагітніла, щоб чоловік міг виїжджати за кордон: "Так кажуть люди, які не знають, як важко виховувати й народжувати дітей. Це не порівняти – виїзд, невиїзд. До чого тут? Тим паче, що ми з перших днів в Україні". Артистка зізнається, що не може бути за кордоном, коли потрібна тут.

Батьки Світлани, які перебували в окупації в Херсоні, не одразу зраділи новині про її вагітність. Спочатку вони казали, що донька "не думає головою", бо завагітніла під час війни.

Зіркові батьки та війна в Україні: останні новини

  • Телеведуча Катя Осадча у День Збройних Сил України подякувала нашим захисникам за те, що має можливість бачити своїх батьків. Також поділилася зворушливим фото з найріднішими.
  • Акторка і ведуча Олена Кравець повернулась до України. Зірці не пощастило застрягти у ліфті разом з двійнятами під час відключень світла.
  • Режисер, а тепер військовий Олег Сенцов, вчетверте став батьком. Його дружина Вероніка Вельч народила сина. Захисник вже поділився першим фото малюка та розсекретив його ім'я.