Стінг ще у лютому пройнявся особливою любов'ю до українців. Він продовжує підтримувати нашу країну й постійно звертає увагу багатомільйонної аудиторії прихильників на війну, яка триває вже понад 9 місяців.

Важливо Учора королева, сьогодні – король: Олена Зеленська зустрілася з Чарльзом III – фото

Стінг закликав допомогти Україні

Співак звернувся до шанувальників і попросив задонатити Україні, допомогти пережити цю складну зиму: "Зима прийшла в Англію, але також вона почалася в Україні, де російські війська продовжують атакувати енергетичні об'єкти. Це робить життя українських сімей нестерпним і важким. Доля мільйонів людей там зараз висить на волосинці і залежить від вашої допомоги. Збереження тепла взимку стане найважливішою битвою цієї війни".

У цьому відеозверненні Стінг зазначив, що всі зібрані кошти підуть на закупівлю їжі швидкого приготування та спальних мішків для українців. Таким чином музикант підтримав збір американської некомерційної організації Renew Democracy Initiative.

Кожен ваш долар має значення. Зробіть у цьому році подарунок для українців у вигляді милостині,
– закликав він шанувальників.

Як Стінг підтримував Україну після 24 лютого

  • Аби підтримати українців на 11 день війни, Стінг виконав пісню про росіян Russians зі свого дебютного альбому The Dream of the Blue Turtles, який написав ще у 1985 році. Він зізнався, що ніколи не зміг би подумати, що пісня стане актуальною майже через 40 років. Через деякий час перевипустив цей трек і заявив, що весь дохід з нього пожертвує волонтерам Help Ukraine Center.
  • 6 квітня він виконав оновлений трек Russians разом з українською віолончелісткою Ярославою Трофимчук.
  • Кумир мільйонів заявив, що більше ніколи не виступатиме на корпоративах російських мільярдерів і тих, хто причетний до агресії Кремля.
  • У березні співак зробив щедру пожертву на підтримку ЗСУ й надав велику партію гуманітарної допомоги біженцям.
  • У травні дружина Стінга приїжджала в Люблін до українських біженців. Так кінопродюсерка та активістка Труді Стайлер, яка співпрацює з благодійним фондом Help Ukraine Center, показала свою солідарність.