Дружина Стінга приїхала у Люблін днем раніше, де одразу вирушила до притулку, в якому проживає понад 200 українських біженців. Також вона побачила склад волонтерського центру, де українці отримують допомогу з усього світу.

Дивіться також Стінг виступив на одній сцені разом з українською віолончелісткою: надихаюче відео

Труді Стайлер зізналась, що хотіла одразу допомогти українцям на початку війни, проте не знала як. Але коли вона дізналась про Help Ukraine Center, то все змінилось.

Українців робить міцними віра у свою громаду, країну та свого лідера. Від волонтерів та переселенців я чую одне й теж саме: "Я хочу бути корисним, хочу щось робити". В українському народові стільки боротьби, стільки мужності й стільки можливостей – сьогодні я в цьому переконалася,
– заявила Стайлер під час зустрічі з волонтерами центру.

Зокрема вона зробила пам'ятний напис на Стіні пам’яті, де традиційно пишуть свої побажання гості та відвідувачі центру.

"Ми вас любимо. Ми вас підтримуємо. Ми залишатимемося з вами стільки, скільки знадобиться, доки весна знову не настане у прекрасній Україні. Труді та Стінг", – написала Труді.

Жінка додала, що прагне і далі продовжувати свою діяльність, спрямовану на допомогу Україні. Зазначимо, що у березні подружжя Стінга та Стайлер надало щедру гуманітарну підтримку Україні, яку відправили у Польщу. Там було безліч медикаментів, продуктів, одягу та теплих ковдр для дітей і жінок. Зокрема вони передають усі кошти для українців, які отримують з монетизації пісні Стінга Russians на всіх цифрових майданчиках.