На інцидент з "маленькою людою" відреагувала ведуча 24 Каналу Катерина Соляр.

Читайте також Танцівник Лободи Назар Грабар розізлився через хейт і "здав" Дорофєєву: Виходили на одну сцену

"Я б могла запідозрити, що в "Охматдиті" щось приховують і вони не хочуть пов'язувати себе з Лободою, але ні", – сказала ведуча 24 Каналу.

Просто вибачте

Соляр нагадала, що це далеко не перший скандал з "благодійним" концертом Лободи.

У Варшаві був благодійний концерт з українськими зірками. Випадково побачили афіші, на яких була і Лобода, яка вирішила "що вона долучається до цього концерту". Проте організатори заходу не запрошували її. Представники співачки скасували концерт, хоча заявили що захід нібито перенесли в інше приміщення.

Моя вам порада, якщо ви (Світлана Лобода – 24 Канал) хочете жити, працювати, існувати на території України, то вивчіть напам’ять одне єдине слово та скажіть його народу України: "Вибачте". А тоді дайте той благодійний концерт не в закритому приміщені, а на вулиці серед людей або у госпіталі захисникам і пораненим, – додала Соляр.

Соляр емоційно відреагувала на концерт Лободи у Києві: дивіться відео

Скандал щодо благодійного концерту Лободи: деталі

  • Співачка Світлана Лобода планувала 25 серпня 2023 року виступити з благодійним концертом. Він мав відбутися в Osocor Residence у Києві.
  • На благодійному заході нібито мали збирати кошти на відновлення ЛОР-відділення "Охматдиту".
  • Українців обурив анонс виступу в Україні Лободи. Проти заходу почали висловлюватися й артисти – репер Ярмак одним із перших відреагував на можливу подію. Він назвав новину про концерт Лободи у Києві ганьбою.
  • Спершу керівництво Osocor Residence пояснило ситуацію з концертом Лободи та наголосило, що не буде його скасовувати. Однак через суспільний резонанс та критику скасували захід.
  • Після скандального скасування концерту репер Ярмак оголосив збір на 10 мільйонів гривень ЛОР-відділенню "Охматдиту" та першим перерахував 100 тисяч гривень.