У неділю, 9 травня, гурт Go_А вийшов на сцену арени Rotterdam Ahoy, де 18 травня стартує перший півфінал міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2021. Артисти потужно заспівали трек Shum та показали запальний номер. Відео їхнього виступу сколихнуло мережу.

Варто знати Гурт Go_А вирушає до Роттердама на Євробачення: промовисте фото з аеропорту

Солістка Go_А Катерина Павленко з'явилась на репетиції в елегантному чорному вбранні – напівпрозорій спідниці та шкіряному топі. Свій образ співачка довершила пухнастою яскраво-зеленою шубою, яка, на думку фанів, "уособлює того самого бога лiсу Шума". До колективу приєдналися два танцюристи. Як і музиканти, вони постали в біло-чорних костюмах і прозорих плащах.

Для перегляду всіх фото гортайте вправо

Перша репетиція гурту Go_А в Роттердамі: дивіться відео онлайн

Реакція фанів Євробачення-2021 на виступ гурту Go_А

Разом з українським етнофольк гуртом Go_А на сцені Євробачення-2021 в Роттердамі репетирували представники восьми країн – Кіпру, Хорватії, Мальти, Румунії, Ізраїлю, Норвегії, Азербайджану та Бельгії. Так, представники європейської преси, які стежили за подіями на арені Ahoy, визнали виступ нашого колективу найкращим! Про це інформує Escxtra.

Реакція на репетицію гурту Go_А / Фото Escxtra

Представниця Ізраїлю на Євробаченні-2021 Еден Алене, яка слідкувала за репетиціями конкурентів у прес-центрі, не стримувала свого захвату від номера Go_А. Вона запалювала разом з музикантами, а журналісти аплодували стоячи.

Представники європейської преси та іноземні фани, які вже побачили репетицію гурту Go_А, діляться своїми бурхливими враженнями у твіттері:

  • "Після кількох невтішних репетицій Україна запалює шоу вигадливою постановкою, піснею та виконанням, не схожими ні на що інше. Я думав, що це може бути непрофесійно, але це претендує на фінал";
  • "Я дуже чекав на Україну, Shum – одна з моїх фаворитів цього року, і я не був розчарований. Go_A створює казкове і футуристичне шоу. А співачка чудова. Живий виступ такий же хороший, як і студійна версія";
  • "Дякую, Україно! Нарешті хтось доклав зусиль, щоб виглядати неймовірно на цій великій темній сцені. Нарешті це схоже на правильний виступ на Євробаченні, і останні 48 секунд абсолютно бездоганні".