У розлучення Дзідзьо вплутали Олю Цибульську, яка неодноразово записувала провокативні дуети з одруженим співаком. Однак сама SLAVIA (справжнє ім'я – Ярослава Хома) врешті решт зізналась, що між зірками лише робочі й дружні стосунки.

Читайте також Колишня дружина Дзідзьо похизувалася ефектним аутфітом: яскраве фото SLAVIA

Насправді між ними нічого не було й бути не може,
– заявила співачка.

Ба більше, у розпал шлюборозлучного процесу вона натякала, що до розриву призвело те, що зірковий чоловік "можливо, собі когось знайшов". Коли ж скандал між ексами втих, артистка відмовилась від своїх слів. SLAVIA заявила, що чутки про стосунки Дзідзьо на стороні провокувала не вона, а Оля Цибульська.

"Насправді я не підозрюю його в подружніх зрадах. Це просто деяким артисткам було вигідно зробити так, начебто в них роман", – зізналась ексдружина Дзідзьо.

Стосунки SLAVIA та Олі Цибульської

  • До заяви про розлучення SLAVIA зізнавалась, що стосунки Дзідзьо з Олею Цибульською завдають їй болю. Усе тому, що та нібито не спростовує чутки про їхній роман, аби підігрівати до себе інтерес.
  • У травні Оля Цибульська вперше прокоментувала розлучення колеги. Вона заявила, що отримувала погрози від Ярослави Хоми, її родичів і подруг, бо нібито "забрала в неї славу".
  • Не так давно ексдружина Дзідзьо звинуватила Цибульську в піарі на їхньому розлученні. На думку SLAVIA, хвилю уваги співачці принесли образливі звинувачення на її адресу.