Колишня солістка гурту "НеАнгели" Вікторія Смеюха відповіла на багаторічний булінг від Слави Камінської скандальним відео, на якому їсть торт із зображенням співачки. Після цього Камінська почала телефонувати Вікторії, її рідним та менеджерам з вимогою видалити відео.

До теми Могла мене вдарити, – Віка з "НеАнгелів" розповіла, як потерпала від Слави Камінської

Як Слава Камінська відреагувала на пост з тортом

За словами Вікторії Смеюхи, її колишня колега звернулась до неї у вкрай негативному тоні.

Це було у досить образливій манері: "Та ти у***ище, я всіх забрала музикантів, і в тебе не буде ані музикантів, ані концертів – ніколи". Було таке сказано,
– розповіла співачка.


"НеАнгели" / Фото з інстаграму гурту

В інтерв'ю Вікторія Смеюха знову пригадала, як страждала від постійного булінгу та фізичного аб'юзу з боку Слави Камінської.

Зі Славою був момент, і не один, коли було рукоприкладство. Якось Слава вп'ялася мені у волосся і вирвала дуже багато волосся з голови. Це страшно згадувати, тому що голова моя боліла десь тиждень. Тоді я зрозуміла, що боюся. Я боюся навіть засинати в автобусі,
– зізналась зірка.

Ексучасниця "НеАнгелів" додала, що колись Слава кинула у неї склянку за те, що та відмовилась ділитися бутербродом. За словами Вікторії, вона намагалась бути розумнішою в колективі й не хотіла провокувати конфлікт.

Сварка між солістками "НеАнгелів": що відомо

  • Публічний конфлікт між Славою Камінською та Вікторією Смеюхою розпочався з жартівливого відео від Слави, де вона начебто принизила танці Вікторії.
  • У відповідь Смеюха показала відео, як розрізає та їсть торт із зображенням обличчя Камінської. Артистка наголосила, що її ексколега "виїжджає" коштом інших і тримається за минуле.
  • Слава Камінська також опублікувала допис, де назвала вчинок Віки "вульгарним" і додала: "Ну що ж, саме так Віка вирішила в черговий раз, але вже символічно висловити свою подяку групі, в якій вона пропрацювала так багато років і це її "дякую" команді, яка так багато для неї зробила".
  • Довгий час було відомо, що стосунки між дівчатами у дуеті "НеАнгелі" – непрості. Вікторія й раніше розповідала про булінг з боку співачки. Та днями вона знову підтвердила, що потерпала від Слави.