Майже місяць тому Слава Камінська презентувала перший сольний трек "911", а тепер готується до релізу другого хіта. Схоже, заява її експродюсера Юрія Нікітіна про те, що артистка встигла купити до 20 пісень ще до розпаду "НеАнгелів", була правдивою.

Читайте також Юрій Нікітін прокоментував сольні кар'єри Слави Камінської та Віки з "НеАнгелів"

Образ Слави Камінської з нового кліпу

Весь вівторок, 20 квітня, зірка провела на знімальному майданчику. Вона встигла змінити безліч розкішних look, які публіка невдовзі побачить у новій відеороботі. До найгарячішого з них Слава Камінська привернула особливу увагу.

Співачка опублікувала фото поряд з відомим режисером і продюсером Сергієм Ткаченком, який працює над її майбутнім кліпом. У кадрі вона з'явилася у мереживній білизні червоного кольору та прозорому халаті. Слава Камінська позувала в ліжку серед розкішного інтер'єру.

"Вгадай, чим ми займаємося. Другий трек вже скоро-скоро", – заінтригувала знаменитість.

Образ Слави Камінської для нового кліпу / Фото з інстаграму співачки

Нагадаємо, гурт "НеАнгели" розпався на початку березня після 15 років на сцені. Саме продюсер колективу Юрій Нікітін запропонував дівчатам розходитися і розпочати сольні кар'єри.

Слава Камінська дослухалася до порад колишнього наставника та сколихнула український шоу-біз як самостійна артистка SLAVA KAMINSKA. Зірка заявила, що тепер у її творчості не буде жодних страждань, а лише пісні про кохання і щасливі стосунки.