Ведучий Слава Дьомін часто бере інтерв'ю в українських знаменитостей, тож відчув, як вони змінилися після 24 лютого. За його словами, до більшості зірок прийшло усвідомлення.

До теми Він виявився нормальним, – Андрій Хливнюк назвав єдиного артиста з Росії, з яким дружить

Слава Дьомін про український шоубіз

За словами ведучого й шоумена, більшість зірок українського шоубізу більше не повернуть собі перші сходинки. Натомість прийдуть нові таланти.

Відсотків 60 того шоубізнесу, який був, більше не повернеться в перші сходинки. А будуть нові артисти, нові обличчя,
– заявив Слава.

Дьомін додав, що більшість зірок об'єднала одна важлива риса – до них усіх прийшло важливе усвідомлення. "Всі зрозуміли, що треба співати українською мовою. Усвідомлення прийшло. 80% артистів, які навіть у побуті спілкувалися російською мовою, зараз тільки українською спілкуються. І це круто".

Що інші думають про український шоубіз

  • Оля Цибульська вважає, що війна розгромила український шоубізнес, бо всі ієрархії рухнули. До того ж всі тепер заспівали українською – а це створює реальний і прозорий ринок з тверезою конкуренцією.
  • Про шоубізнес в Україні висловлювалась і захисниця Катерина Поліщук. Після виступу на "Голосі країни" вона поділилась, що зустріла лише 20% щирих та розуміючих, тож не бачить себе на сцені.