На 100 день війни одразу декілька виконавців презентували пісні, які торкають найглибші струни душі. У композиціях висловили весь біль і жах, які зараз переживають українці.

Дивіться також "Сльози на очах і мурашки": ексгастролерка Лобода на 100 день війни випустила "Молитву"

KRUTЬ заспівала про українців, які пережили 100 днів війни

Цю пісню Марина Круть написала ще у 2019 році. Тоді це була сублімація й проживання творчості особистого болю, а у 2022 – пісня про війну. Відео на зворушливий трек артистка записала ще у березні. Зйомки відбувалися у Хмельницькій філармонії, акомпанували Марині музиканти Симфонічного оркестру обласної філармонії. До створення цієї роботи долучилися 70 людей. Абсолютно всі працювали безплатно.

"Скажи мені, Боже" – це присвята кожному українцю, який прожив 100 днів несправедливої війни. Боротьба за Україну триває. Ще декілька місяців тому українці будували плани на майбутнє, навіть уявити не могли, що на батьківщину прийде ця страшна війна, яка щодня забиратиме життя земляків.

В дитинстві мені здавалось, що ветерани – це сиві діди, я не могла уявити, що ветеранами війни стануть мої близькі й друзі. Це дуже важке усвідомлення. Мистецтво говорить наперед. Ця пісня десь виринала із мене у сонячному 2019, аби у 2022 набути нового сенсу,
– поділилася авторка.

KRUTЬ – "Скажи мені, Боже": дивіться відео онлайн

Українські зірки співають про війну: новинки

  • Alekseev у День захисту дітей випустив щемливий трек "Мама" про відважних матерів, які рятують життя.
  • Макс Барських презентував нову пісню "Чекай мене", де співає про самотність, любов та надію.
  • Світлана Тарабарова новий трек присвятила захисникам Маріуполя. Композицію про відважних воїнів назвала "Бо ти моя Азовсталь".
  • БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ заспівали про біль та горе останніх трьох місяців у треку "24/02".
  • Тіна Кароль на одному з благодійних концертів переспівала українську народну колискову "Ой ходить сон коло вікон". Присвятила її дітям, які загинули під час війни.