Вперше новий хіт Макс Барських заспівав на концерті за кордоном. Тепер його можна прослухати на усіх цифрових майданчиках України.

До слова Українці гинуть за свободу, – Барських виголосив потужну промову перед Billboard Music Awards

Частину треку співак виклав на своїй сторінці в інстаграмі, а також розповів історію написання композиції:

Коли я їздив Україною, я бачив людей: жінок, чоловіків, які безмежно страждали від самотності, від того, що не можуть бути разом зі своїми коханими. Пісня "Чекай мене" народилася як обіцянка про повернення і кохання. Вся Україна чекає повернення кожного з нас, тому що ми можемо зробити її кращою. "Чекай мене!"
– написав Макс Барських.

Прихильники подякували Максу за нову композицію, серед шанувальників – й Алан Бадоєв: "Уже слухаємо".

Зазначимо, що режисер Бадоєв раніше розповідав, що саме він та Макс довгі роки "будували місток" між українцями та росіянами, не зважаючи на війну та інші речі. Тепер вони обоє про це шкодують і намагаються надолужити втрачене:

"Мабуть, я один з тих, які робили все, щоб розмазати кордони між Україною та Росією. Це було несвідомо, я з Донецька… За цей місяць я багато обміркував. Розумію, що і я, і Максим нашою творчістю розмазували кордони між країнами. Я, напевно, один з тих, хто максимально демонстрував "дружбу народів", допомагав створювати спільну "творчу подушку". І тепер я розумію, наскільки це жахливо, безвідповідально", – казав Алан в одному з інтерв'ю.

Важливо Злата Огнєвіч розхвалила Макса Барських, який відмовився від тисяч доларів з Росії

Які ще пісні випустив Макс Барських за час війни

  • Після підтримки України та осуду Росії через вторгнення, а також заборону прослуховування пісень на РФ Макс Барських випустив кілька потужних хітів. Перший із них – "Буде весна", яка заполонила усі соцмережі, особливо тіткок.
  • Наступним хітом став "Don't F*ck with Ukraine", який підкорив багатьох українських військових. У відеокліпі Барських показав силу та міць ЗСУ, які знищують російських окупантів на нашій землі.