Новина про те, що відома українська телезірка Нікіта Добринін став ведучим російської версії шоу "Холостяк", неабияк розлютила користувачів мереж. Тепер стало відомо, що Добриніна прибрали з шоу. Про це повідомляє сайт каналу ТНТ.

Варто прочитати Жасмін, Лепс, Діма Білан: проти яких зірок відкрили провадження через концерт в Криму

Нікіта Добринін не вестиме російський "Холостяк"

Український телеведучий знявся тільки у кількох перших серіях російської версії проєкту. Однак згодом Добринін підхопив коронавірус, тому чоловікові швидко знайшли заміну. Ім'я нового ведучого поки що не розкривають. Сам Нікіта ще не коментував ситуацію, що склалась, у мережі.

Варто зазначити, що спочатку й Добринін не мав бути ведучим російського "Холостяка". Шоу мав вести Дмитро Кохно з Білорусі, але він так само захворів на COVID-19. Тоді ж заміною білорусові став український ведучий.

Нікіта Добринін, який прийшов на його місце, був героєм української версії "Холостяка", але вже в процесі роботи Нікіта також захворів на COVID-19. Він не зміг взяти участь в зніманнях наступних серій проєкту,
– повідомили на каналі.

Що відомо про участь Добриніна в російському "Холостяку"

  • Про те, що Нікіта Добринін – ведучий російської версії шоу "Холостяк", стало відомо 2 березня. Прем'єра проєкту відбулася 14 березня на ТНТ.
  • Українська телезірка працював з Тіматі, російським репером та прихильником Путіна. Нікіта Добринін розповів артистові, що допоможе йому зробити неможливе й знайти кохання.
  • На участь Добриніна в російському "Холостяку" відреагував Ігор Кондратюк. Він відверто обурений тим, що Нікіта буде ведучим у країні, яка вже 7 рік веде війну на Донбасі.
  • Нікіта Добринін через деякий час пояснив, чому вирішив взяти участь в російській версії шоу. Він заявив, що "політика тут ні до чого", а важливими є "любов та мир". Однак й це не сподобалось користувачам мережі.
  • Обурення та негативну реакцію люди намагалися донести в коментарях під дописами Нікіти Добриніна. Однак він видаляв коментарі, тому наштовхнувся на ще одну хвилю критики.