Співачка Луна й колишня дружина Юрія Бардаша (справжнє ім'я – Христина Герасимова) до 24 лютого 2022 року виступала в Росії та писала російськомовні пісні. Але після повномасштабного вторгнення зайняла проукраїнську позицію. Зірка нещодавно повернулась з Франції до Києва й виступає з концертами у містах Європи на підтримку України.

До теми Ти сєпар, Юрка, – Коля Сєрга відповів Бардашу про "один русскій народ"

Син Бардаша прочитав вірш про Україну

В інстаграмі Луна опублікувала частинку зі свого концерту у Варшаві, що пройшов 4 липня. На ньому виступів її та Бардаша син – Георгій. Він прочитав вірш Миколи Верещаки про Україну. Це звучало особливо символічно після антиукраїнських висловлювань його батька.

Квітуй, мов калина, над плесами вод,
Будь в дружбі і праці міцна та єдина.
Хай буде щасливим твій вільний народ,
Прекрасна моя Україно!

Син Бардаша та Луни прочитав вірш про Україну: дивіться відео

Ролик прокоментував Wellboy, який покинув скандального продюсера через його позицію щодо подій в Україні: "Що не говоріть, а є один адекватний Бардаш".

Скандальні висловлювання Юрія Бардаша

  • Продюсер замовчував події в Україні з початку війни. Лише нещодавно він насмілився порівняти Україну з нацистською Німеччиною, за що його засудили зіркові колеги.
  • Згодом Юрій Бардаш "пояснив" публікації у прямому ефірі. Він назвав бійців ЗСУ "хлопцями з села", відзначився заявою про начебто "один русский народ", запропонував капітулювати перед Росією, а саму країну-терористку назвав "могутньою".
  • Після антиукраїнських висловлювань дружина Бардаша Ліза не просто відхрестилась від його слів, але й натякнула на розлучення. Важливо зазначити, що батько Єлизавети служить у Збройних Силах України.