Катерина Репяхова раніше реагувала на цей інцидент. Вона визнала, що була неправа, бо не мала б публікувати те відео з Південного мосту.

Цікаво Після скандалу з перепусткою: концерт Віктора Павліка у Німеччині скасували

Дружина Павліка знову прокоментувала скандал

Через кілька днів після скандалу блогерка вийшла в Instagram-сторіс і ще раз все пояснила. Дружина Віктора Павліка сказала, що "вдячна життю за цю ситуацію", а також хоче "скористатися уроком життя", щоб стати кращою.

Я вдячна життю за цю ситуацію, тому що вона допомогла мені багато чого зрозуміти. Показала, хто мої друзі, а хто не зовсім. Криза – це розвиток, якщо дивитися правді в очі і працювати над цим. Це хороша можливість стати ще кращою версією себе, що я і роблю. З цієї неприємної ситуації я беру все, що допоможе мені стати ще краще,
– заявила вона.

Репяхова відмовилася давати коментарі журналістам, оскільки впевнена, що для людей все одно залишиться поганою.


Катерина Репяхова прокоментувала скандал / Скриншот з інстаграм-сторіс

"Можу сказати тільки одне. Мені чоловік перепустку не дарував. Ми не куркулі. Ми звичайна українська сім'я, живемо на орендованій квартирі, у нас кредитні машини, і що-що, а дарувати перепустки – точно не про нас", – відповіла вона.

Репяхова також похизувалася, що Віктор Павлік дає 80% благодійних концертів, і робить це щотижня.


Катерина Репяхова прокоментувала скандал / Скриншот з інстаграм-сторіс

Катерина додала, що її жарт був недоречним, але вона себе не виправдовую. "Я не права, і звичайно, несу за це відповідальність", – сказала Репяхова. Про що саме йдеться – вона не уточнила.

Що відомо про скандал з Віктором Павліком: головне

  • 16 травня Віктор Павлік разом з дружиною Катериною Реп'яховою потрапили у скандал. Подружжя проїхалося порожнім Південним мостом у Києві, який зараз відкритий лише для спецтранспорту.
  • Згодом Віктор Павлік вибачився за інцидент і пояснив, що цей документ був необхідний йому як артисту, адже він часто повертається з благодійних концертів у комендантську годину.
  • Катя Репяхова теж визнала, що була неправа, помилилася й недоречно пожартувала. Однак разом з тим дорікнула хейтерам, які "як ті орки готові зжерти своїх же".
  • Через скандал поліція Києва звернула увагу на хизування артиста. Тож, одразу на наступний день у Віктора Павліка вилучили спецперепустку.
  • Проте підписники досі продовжують писати гнівні коментарі до дописів Катерини Репяхової та Віктора Павліка. Українці обурені тим, що артист отримав перепустку.