Дружина Віктора Павліка, яка нещодавно наважилась на пластичну операцію, дала інтерв'ю Славі Дьоміну. Вони обговорили заробітки зіркової родини.

До теми Захищав колишню, – дружина Віктора Павліка пригадала момент, коли задумалася про розлучення

Катя Реп'яхова про заробіток та сімейний бюджет

Слава поцікавився, скільки інфлюенсерка заробляє на інстаграмі. Вона відповіла, що сума перевищує 100 тисяч гривень у місяць – це близько 150 – 200 тисяч гривень.

Мій чоловік заробляє більше. Наразі реально дуже активна концертна діяльність,
– поділилась Катерина Реп'яхова.

Блогерка підтвердила, що сімейний бюджет пари складає приблизно 10 тисяч доларів, і він є спільним для обох. Вони відкладають кошти на житло – будинок або квартиру: "Розглядаємо і той, і той варіант. Коли реально будуть гроші, тоді будемо вирішувати".

Катя також згадала про свій магазин дитячого одягу: "Бренд дитячого одягу себе окупає, але відчутного прибутку не приносить. Я це розуміла, це нормально, потрібно два-три роки, щоб вийти на якийсь рівень".

Інтерв'ю Катерини Реп'яхової: дивіться відео онлайн

  • Зауважимо, Катерина Реп'яхова витратила на ринопластику 3520 євро, а на септопластику (вирівнювання перегородки носа) – 1100 євро. Сумарно це приблизно 190 тисяч гривень.
  • Також подружжя нещодавно зробило масштабну покупку. Віктор Павлік придбав собі новий білий кросовер Land Rover Discovery Sport, що коштує щонайменше 2 мільйони гривень. Утім, на таку покупку пара наважилась вже після того, як продали два свої авто марки Toyota.