Пісня SHUM ("Шум") Go_A для Євробачення-2021

У новому варіанті пісні SHUM ("Шум") довелось скоротити хронометраж, а також відмовитися від використання слів з українських народних пісень. На це довелось піти через визначений регламент Євробачення. Втім, Катерина Павленко у "Суспільному" заявила, що її колеги доклали максимум зусиль, аби зберегти зв'язок з попередньою версією пісні.

Дивіться Український гурт Go_A спричинив фурор у першому півфіналі Євробачення-2021: відео

У кліпі можна побачити кадри Чорнобильської АЕС, а сам стиль відео нагадує стім-панк. Музиканти їдуть на великій вантажівці посеред лісу і починають співати. До них крізь хащі виходять люди у медичних костюмах, які починають хоровод. Потім вони скидають з себе медичні костюми, демонструючи на собі різнокольоровий одяг, та ритмічно танцюють.

Go_A – нова версія пісні SHUM (Шум): дивитись відео онлайн

Читайте також Гурт Go_A увійшов до п'ятірки фіналістів Євробачення-2021 за прогнозами букмекерів

"Новий текст, звісно ж, також заснований на українському фольклорі. Це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і не збираємося нічого змінювати. Новий текст є немовби "сиквелом" до попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи у іншому настрої, веселішому. Так, у старій версії ми закликали весну і надіялися на неї, а у новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді", – розповіла Павленко.

Солістка гурту додала, що нові обмеження Євробачення через пандемію коронавірусу не завадять гурту добре презентувати пісню на сцені пісенного конкурсу: "Ми не збираємося нічим жертвувати, все необхідне для виступу у нас є. Ми впораємося без балету і без бек-вокалу. Звісно, хотілося б побільше людей, влаштувати справжній танок "шум" на сцені Євробачення, але ми розуміємо що є обмеження, і будемо намагатися зробити все найкращим чином".

Цікаво Увійдуть в п'ятірку: Володимир Бебешко оцінив шанси гурту Go_A на Євробаченні-2021

Реакція слухачів на нову пісню

Незвичний відеокліп та нову версію пісні прихильники сприйняли по-різному, але, здебільшого позитивно. На композицію в ютубі у коментарях відгукнулились українці та іноземці з усього світу:

  • "Все по іншому звучить… Але це круто. Хоча переробили все і текст, і саму кінцівку, по суті інша пісня, але не гірше. Go_A, буду вболівати за вас і тримати кулачки. Удачі вам!"
  • "Перший раз слухала – порівнювала з першим варіантом, другий раз – як нову. Пісня дуже сподобалась. Забирає, качає. Шкода, що сокола не можна на Євробаченні використати. Це сильно".
  • "Це цікавий підхід... Непогано... Удачі і привіт з Румунії!"
  • "Катю, зробіть подібний образ на сцені. Такий одяг, прикраси... Ви неймовірно красиві!"
  • "Україно, спасибі, що ти є. Євробачення без твоєї присутності було б не таким. Хай щастить".
  • "Качова" пісня! З найкращими побажаннями Україні від Азербайджану!"
  • "Мені це подобається. Віддаю перевагу більш довгому оригіналу, але я ціную редагування спеціально для Євробачення".
  • "Ой, так незвичайно! Ото перший "Шум" заслухався кілька десятків разів, а тепер цей. Ааа, мій мозок досі не переварює це!!! Оце думаю-гадаю, що мені нагадує образ Катерини! Коменти нижче підказали – реально Трініті з "Матриці". Плюс крутий автомобіль, Чорнобиль на задньому фоні. Постапокаліптичний кіберпанк".

Шум – Go_A: текст нової пісні на Євробачення 2021

Весняночка, весняночка
Де ти зимувала?
У садочку на кленочку
Сорочечку пряла

Там у лісі на юзлісі
Сова в дуду дує
Заспіваю співаночку
Нехай вона чує

Заплетися, шуме, барвіночком
Я тобі співаю весняночку
Сію, сію, сію, сію конопелечки
Сію, сію, сію, сію зеленесенькі

Прийди, прийди, весняночко
Та й не забарися
А ми вийдем на юлицю
Будем любитися

Весняночко, паняночко
Заглянь у віконце
Заспівали співаночку
Засвітило сонце

Нумо, нумо заплетемо шума
Заплетемо, гуляти підемо
Сію, сію, сію, сію конопелечки
Сію, сію, сію, сію зеленесенькі

Заплетися, шуме, заплетися
Барвіночком, шуме, застелися
Сію, сію, сію, сію конопелечки
Сію, сію, сію, сію зеленесенькі

Весняночка, весняночка
Де ти зимувала?
У садочку на кленочку
Сорочечку пряла

Ой у лісі на юзлісі
Сова в дуду дує
Заспіваю співаночку
Нехай вона чує

Заплетися шуме барвіночком
Я тобі співаю весняночку
Сію, сію, сію, сію конопелечки
Сію, сію, сію, сію зеленесенькі

Нумо, нумо наробили шума
Наробили, весну розбудили
Сію, сію, сію, сію конопелечки
Сію, сію, сію, сію зеленесенькі

Що відомо про пісню "Шум"?

На початку лютого представники Євробачення в Україні обрали композицію гурту Go_A, з якою гурт відправиться у Роттердам. Пісня знайшла відклик в українських шанувальників теж, тому, музиканти сподіваються, що вони гідно презентують "Шум" не гірше, ніж минулорічний Solovey.

У кліпі до пісні "Шум" музиканти були одягнені у захисних костюмах та масках, а зйомки кліпу проходили на київській горі Щекавиця. Наразі перша версія пісні зібрала у ютубі 2,7 мільйона переглядів.

Go_A – Шум: дивитись відео онлайн

Що відомо про Євробачення-2021?

Пісенний конкурс Євробачення-2021 відбудеться у Роттердамі, Нідерланди. Перший півфінал пройде 18 травня, другий півфінал – 20 травня, а фінал – 22 травня. Гурт Gо_A виступить в першому півфіналі. Gо_A мав виступити з піснею Solovey ще на попередньому Євробаченні-2020, проте через пандемію COVID-19 конкурс перенесли на 2021 рік. Наразі музичний конкурс планують провести за "сценарієм B".