Ще місяць тому український гурт Go_A займав 18 місце у таблиці букмекерських прогнозів з усіх 39 учасників конкурсу. Але репетиції, на яких гурт продемонстрував свій попередній виступ, значно змінив їхні позиції у рейтингу та перемістив їх аж на 4 місце! Щоправда, на офіційному сайті Євробачення вони розміщені на 8 місці (як це було кілька днів тому), але у "Суспільному" зазначають, що тепер вони у п'ятірці найкращих на Євробаченні-2021.

Цікаво Україна на Євробаченні-2021: яке місце Go_A посіли у фіналі

Фіналісти Євробачення-2021 – букмекери

  1. Співачка Destiny — "Je Me Casse" (Мальта);
  2. Elena Tsagrinou з піснею "El Diablo" (Кіпр);
  3. Гурт Roop — "Discoteque" (Литва);
  4. Go_A з піснею "SHUM" (Україна);
  5. Співачка Manizha — "Russian Woman" (Росія);
  6. Співак Tusse з піснею "Voices" (Швеція);
  7. Співачка Albina — "Tick-Tock" (Хорватія);
  8. TIX з піснею "Fallen Angel" (Норвегія);
  9. Співачка ROXEN — "Amnesia" (Румунія);
  10. Eden Alene з піснею "Set Me Free" (Ізраїль).

Варто додати, що вже у вівторок, 18 травня, гурт Go_A виступить у Нідерландах з піснею SHUM під номером 15 – передостанніми у списку учасників. Також 20 травня відбудеться другий півфінал конкурсу, а в суботу 22 травня, прогримить довгоочікуваний фінал Євробачення-2021. Сподіваємось, що колектив з України потрапить у список фіналістів – їх буде 20 + 6 країн-засновниць конкурсу.

До слова Італія перемогла на Євробаченні-2021

Ті учасники, які не змогли приїхати на конкурс через карантинні обмеження, зможуть представити свій попередньо записаний відеоролик, де наживо у студії виконують конкурсну пісню. Таким право скористається Австралія, яка не змогла потрапити у Роттердам. Також був ризик, що Україна теж скористається таким правом, оскільки минулого тижня вокалістка гурту Go_A Катерина Павленко мала підозру на COVID-19. Але ПЛР-тест показав негативний результат, тому вона підлікувалась і з повними силами представить Україну.

Перша репетиція Go_A на Євробаченні-2021: дивитись відео онлайн

До теми Євробачення-2021: відео виступів усіх учасників фіналу