Янукович був одним з тих, хто допомагав Росії у підготовці війни проти України. Революція Гідності показала, що ця людина – зрадник українського народу.

Важливо "Нічого святого": українські зірки шоковані обстрілом ТРЦ в Кременчуку

Наталія Могилевська про підтримку Януковича

У розмові з журналісткою артистка підкреслила, що підтримувала Януковича 18 років тому. У 2010 році він став президентом, однак тоді Могилевська вже не співала на його підтримку. Тоді дуже хвилювалася, було неприємно, оскільки розуміла, що дуже помилялася в цьому політику.

Ми тоді поїхали в тур з Кузьмою і я йому казала: "Кузя, ну як ми могли так помилитися?". А він мені казав: "Наталочко, на жаль, разом з нами помилилися 20 мільйонів українців",
– пригадала виконавиця.

У час повномасштабної війни в Україні артистка активно підтримує наших військових і переселенців. Однак не обійшлося без скандалу. В одному з інтерв'ю Могилевська запропонувала після перемоги запровадити в Україні три державних мови – українську, російську та англійську. Вона навела у приклад Швейцарію, де таких чотири. Однак артистку розкритикували в мережі, наголосивши, що в Україні є та буде лише одна державна мова – українська.

Підіймати питання про те, щоб мова окупантів стала державною, коли від їхніх рук гинуть тисячі ні в чому не винних людей, – недоречно. Так, в Україні справді є багато російськомовного населення, але нам треба зробити все, щоб викорінити все, що пов'язує з ворогом, а не закріплювати його мову на законодавчому рівні.

Українські зірки та війна: останні новини

  • Олег Михайлюта з ТНМК продовжує захищати Україну. Зараз артист вчиться воювати, виконує бойові завдання в тилу.
  • Олег Скрипка з гуртом ВВ виступає і на благодійних концертах за кордоном, і в Україні для військових. Співак зізнався, що наші захисники – потужні люди, які не потребують слів підтримки. Їм потрібно дякувати, а не підбадьорювати.
  • Музиканти гурту "Антитіла" на фронті виконують завдання парамедиків – рятують поранених військових. Тарас Тополя ніколи не забуде день, коли довелося рятувати побратима, якому відірвало ногу.