Лідер "Антитіл" Тарас Тополя разом з колегами з колективу з першого дня війни перебуває на передовій. Спочатку артисти допомагали військовим на Київщині, а зараз підрозділ, до якого вони належать, перебуває на Харківщині.

Читайте також Їх підтримують моя мама і вітчим, – лідер "Антитіл" розповів, як його сім'я живе в США

Тарас Тополя про найстрашніший день на війні

За понад 4 місяці війни артисти допомогли багатьом військовим, які отримали поранення. Тарас зізнався, що ніколи не забуде день, коли його побратимові відірвало ногу. Для нього це було найстрашніше.

З мінометів розвалили місце нашої дислокації. Нашому побратиму відірвало ногу. Ми рятували йому життя,
– пригадав Тарас.

Війна забирає життя та здоров'я наших захисників. Тополя зізнався, що найсильніше почуття, яке він і його друзі мають на війні, – це ненависть до росіян. В екстремальні моменти немає філософського мислення. Але якщо є можливість видихнути й поміркувати, то Тарас прагне відновити справедливість: "У мене загострене відчуття справедливості й воно полягає в тому, що так нечесно. Україна має право на своє незалежне майбутнє, Україна має право на свою державу, українці не повинні помирати. Це неправильно. І ми зараз тут робимо свою справу, щоб це майбутнє вибороти".

Інтерв'ю Тараса Тополі: дивіться відео онлайн

Тарас Тополя про службу в теробороні

  • Вже декілька тижнів музиканти "Антитіл" служать на Харківщині. Нещодавно у Харків з робочим візитом приїжджав Володимир Зеленський. Тарас Тополя зізнався, що вдалося поспілкуватися з президентом, "обговорити різні деталі та нюанси".
  • Тарас і його друзі на війні є парамедиками, однак вони мають зброю і вміють користуватися нею. Артист зізнався, що за 4 місяці війни було декілька випадків, коли доводилося це робити.
  • 21 червня у Тараса був день народження, який припав на бойове чергування. Того дня на полі бою загинув побратим артиста. Тополі довелося розблоковувати телефон убитого воїна його ж пальцями.