27 червня російські загарбники здійснили обстріл торгового центру в Кременчуку, де могло бути близько тисячі людей. Українські зірки не залишають це без уваги, повідомляє 24 канал.

Важливо З прилеглих районів у Кременчук з'їжджаються пожежники і швидкі, – ОП про ліквідацію наслідків

Зірки реагують на обстріл Кременчука

Володимир Остапчук

Кременчук. Російські військові обстріляли торговий центр із сотнями мирних жителів всередині,
– написав ведучий та показав відео.

У Кременчуку палає торговий центр: відео

Христина Горняк

"Кременчук. Полтавщина. 27.06.22 – окупанти вдарили ракетами по торгівельному центру, де було більше ніж 1000 цивільних людей".

Лілія Ребрик

"Кременчук. Полтавщина. Російські ушварки, нічого святого", – емоційно поділилась телеведуча й акторка.

Даша Квіткова

Кременчук зараз!!! ТРЦ горить, рятувальники борються з вогнем, кількість постраждалих уявити неможливо. Росія продовжує перекладати своє безсилля на простих громадян. На адекватність і людяність з їхнього боку сподіватися марно,
– підкреслила блогерка.

Наталія Могилевська

Співачка була лаконічною, та не менш емоційною: "Боже, вбережи людей".

Юрій Горбунов

"Не вкладається в голові!!! Мирні люди, в торговому центрі!! Серед білого дня!! Кременчук – наші щирі співчуття! За все буде відплата", – наголосив ведучий.

Alyona Alyona

Росія вдарила ракетами по ТРЦ на Полтавщині, де було більше тисячі звичайних людей. Наразі кількість жертв невідома. Вони не б’ють по військових об'єктах. Вони б'ють по жилих домах, дитячих садочках та торговельних центрах. Вони вбивають нас, наших рідних та наше нормальне життя,
– висловилась реперка.

Вона закликала людей не забувати про війну та посилити допомогу Збройним Силам: "Народ, ви не можете втомитись репостити збори грошей. Вам не може бути шкода грошей на донати для ЗСУ. Вони не люди. Вони не втомляться запускати ці кляті ракети. Не треба чекати. Треба допомагати тут і зараз. Продовжуємо репостити, донатити та допомагати будь-якими способами".

Григорій та Христина Решетники

Щойно росіяни вдарили ракетами по Кременчуку. Попали в торговий центр, де понад тисяча людей всередині. Кара Божа та ЗСУ мають знищити їх назавжди. Ну невже цивілізований світ разом не може знищити цю нечисть? Ну скільки можна думати, рахувати, торгувати, боятися…
– пише подружжя.

Решетники про обстріл Кременчука / Фото з інстаграм-сторіз

Монатік

"Неможливий жорстокий, тваринний, терористичний акт у Кременчуці. Щойно Росія випустила свої ракети по ТРЦ, повністю наповненому тисячами людей. Крики дітей, їхніх батьків, людей, які хоч трохи намагаються жити життя, яке ви у них забираєте… цьому немає прощення", – підкреслив мультиартист.

Ілона Гвоздьова

"Кременчук. Торгівельний центр. Вже відомо про 10 загиблих, та понад 40 поранених людей. Це схоже на воєнний об'єкт? Навіщо? За що гинуть прості люди, які просто намагалися жити простим життям? Господи! Коли це все закінчиться?!" – емоційно написала танцівниця.

Ксенія Мішина

Серце щемить від болю та жаху, від безглуздості того, що відбувається. Люди вмирають не тому, що з ними трапилася лихо, а просто так, тому що хтось вирішив, що смерть – це не біда. Знову терористичний акт! Знову цивільні об'єкти, але найстрашніше, що пропаганда виховала сотні тисяч терористів. "Люди" хочуть чужих смертей!
– поділилась артистка.

""Люди" радіють горю! Викривлення свідомості. Жорстокість. Повна відсутність цінностей. Складно вірити в те, що відбувається. Так от, не бійтеся, якщо ваші діти грають у війнушки! Бійтеся, якщо їх позбавлять права голосу! Бійтеся того, що в один момент ви не зможете говорити, ви повинні тільки слухати і слухняно повторювати те, що скаже наглядач з дубиною. Це суспільство об'єднане страхом. Зараз згадуючи перші дні війни, як ми намагалися до них достукатися, я розумію, які ми були наївні. Неможливо говорити з вбивцею, його мозок отруєний. І ще довго не зможемо. А може, ніколи…".

Катерина Кухар

"Окупанти обстріляли торговий центр, де перебувало понад тисячу мирних жителів. ТРЦ горить, рятувальники борються з вогнем, кількість постраждалих уявити неможливо. Немає прощення. Немає коментарів".

Ольга Сумська

Господи, Кременчук! Яка страшна трагедія! Окупанти вдарили по торговельному центру, в якому знаходились сотні людей! Є жертви…Нелюди! Покидьки!
– написала акторка.

Катя Осадча

"В ці хвилини Кременчук. Тисячі людей в торговельному центрі, поруч жодного військового об'єкту! Ми співчували російським батькам, коли їхні діти згоріли живцем в торговельному центрі в Кемерово, а тепер ці самі батьки, нас палять живцем, тільки уявіть масштаб цинізму нації. Це геноцид, це знищення населення. Світ, зупиніть це. Нам потрібно закрите небо".

Надя Дорофєєва

"Коли використовують насильство над мирними людьми – це тероризм. Щодня так по всій Україні! Це торгівельний центр, в якому люди… Рятувальні роботи ведуться. Зараз вже 13 загиблих. Все це занадто. Мені нестерпно боляче".

Маша Єфросиніна

Кременчук, Харків, Лисичанськ, Слов’янськ, Миколаїв… Уряд США, в Україні ми маємо 11 вересня щодня! Немає більше часу на розмови та обіцянки – нам потрібні лише системи протиповітряної оборони та зброя. Як може весь світ просто залишатися і дивитися!?
– емоційно звернулась телеведуча.

Слава Камінська

"Це якийсь ****ний пі***ць. Я не розумію. Як? У Вас же, теж є сім'ї – діти, батьки. Як же так? Я багато чого не можу зрозуміти і, мабуть, ніколи не зрозумію… Теракт, опісля знову теракт… опісля знову… Норд-Ост, Беслан, Волгодонськ…. Адже ми співпереживали і допомагали, чим могли. Ми підтримували вас, а ви? Куди ви цілитеся? Навіщо?".