Для Сергія Притули такий досвід – абсолютно новий, адже раніше він працював або ведучим, або капітаном якоїсь команди. Зараз йому доводиться обирати, кого залишати у проєкті, а кого відправляти додому. Сезон оновленого шоу обіцяють випустити вже цієї осені, а наразі тривають зйомки.

Читайте також Мішина і Притула: розкрили суддівський склад шоу "Україна має талант"

"Роблю вигляд, що робота в "Україна має талант" – це весело та небентежно. Але в реалі – це електричний стілець. Якщо раніше я вважав, що найважче у роботі – це сказати фразу: "Вас звільнено", то зараз я розумію, що це і поряд не стоїть із коротким "ні" до учасника талант-шоу. Україна багата на таланти. Дуже! Потужна школа естрадно-циркового мистецтва, неймовірні вокалісти, фантастичні музиканти, боги хореографії", – поділився враженнями Притула.

Цікаві деталі з шоу "Україна має талант"

  • Зазначимо, що у проєкті головними суддями будуть Ксенія Мішина та Євген Кот. Окрім них, організатори назвали ще трьох запрошених суддів: Руслану, Машу Єфросиніну та Лілію Подкопаєву. Ведучою бекстейджу проєкту запросили стати Jerry Heil.
  • Однією з учасниць кастингу проєкту стала Ліза Крутікова – дівчина, яка боролась за серце холостяка Михайла Заливаки у "Холостяку-11".