Циркова гімнастка Ліза займається цим небезпечним видом спорту вже багато років. Окрім цього, вона тренує інших людей у спортивних залах. Втім, вона вирішила знов вийти на велику сцену та продемонструвати свої вміння.

Дивіться також "Україна має талант" 3 випуск: вищий пілотаж від гімнастки з "Холостяка" і друга золота кнопка

Ліза повернулась на телебачення

У відеоролику, який Ліза оприлюднила у своєму інстаграмі кілька місяців тому, можна побачити, як дівчина виконує небезпечні трюки в повітрі на підвішеному обручі без жодної страхівки. Із залу за нею пильно спостерігають зіркові судді: Сергій Притула, Ксенія Мішина та Євген Кот.

Ну ось і сталося те, чого я так чекала два роки! Я на сцені. Хвилювання було з самого ранку, я не змогла запхати ні грама їжі, Приїхавши на майданчик, кожен раз коли мене брали на інтерв'ю, я говорила чітко: "Я впевнена в собі" і "Зроблю все можливе"... Але мої тремтячі руки показували зворотнє,
– зізналась гімнастка.

Ліза поділилась, що від хвилювання неочікувано заснула в кріслі візажиста, хоча пульс у неї був прискорений, а руки страшенно пітніли. Втім, її підтримала сестра, а також Григорій Решетник, який став ведучим шоу "Україна має талант" та раніше був ведучим "Холостяка-11".

На сцені шоу зірка просто вразила усіх своїм небезпечним номером, виконаним без жодної страховки. Червона білизна, у якій виступала Єлизавета, додала пікантності виступу, що відзначили чоловіки-судді. За вражаючі трюки і старання усі троє суддей сказали їй "так" і вона відправилась у наступний етап шоу. "Колега по цеху", щоправда, по "іншу сторону барикад" – головна героїня "Холостячки-1" та суддя проєкту "Україна має талант" – заявила, що це шоу – лише для неї і таких, як вона.

Україна має талант 2021 – виступ Єлизавети Крутікової: відео

Що відомо про участь Лізи Крутікової в "Холостяку"?

  • На проєкт дівчина прийшла, коли їй було 24 роки. Вона приїхала з міста Дніпрорудне у Запорізькій області.
  • У неї є три сестри, одна з яких теж займається повітряною гімнастикою.
  • Навчалась Ліза у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтв імені Утьосова.
  • Проєкт "Холостяк" Крутікова покинула у 6 випуску. Після проєкту зав'язала тісну дружбу із півфіналісткою шоу Розалі.