З нагоди 30-річчя незалежності України відоме шоу "Україна має талант" здійснить перезапуск, а цієї осені вийде його 10 сезон. Вже відомо, що ведучим проєкту стане Григорій Решетник, а серед основного журі буде Сергій Притула, Ксенія Мішина і Євген Кот.

До слова Лідер відомого гурту прийняв виклик "Танців з зірками" і став учасником сезону

Маша Єфросиніна стала запрошеною суддею "Україна має талант"

Кожного ефіру до трійки суддів долучатиметься ще одна знаменитість. Запрошеними суддями можуть стати олімпійські чемпіони й талановиті зірки, що здійснили вклад у розвиток країни. Одною з них стане телеведуча, журналістка і громадська діячка Маша Єфросиніна.

Реінкарнація телешоу, на мій погляд, ризиковий варіант. Але не у випадку з "Україна має талант". Раніше, ще не бувши причетною до цього проєкту, я часто чула, як люди шкодують про те, що його поставили на паузу. І вже тоді я розуміла, що це і є та справжня народна любов телеглядачів,
– розповіла зірка для СТБ.

""Україна має талант" – один з небагатьох проєктів, які можуть бути довговічними. Зараз на українському телебаченні це велика рідкість. Цей проєкт – майданчик для об’єднання і самовираження неймовірно талановитих людей, які йдуть до своєї мрії", – зізналась Маша Єфросиніна.


Ведучий та судді "Україна має талант" / Фото з інстаграму Григорія Решетника

Останні новини про "Україна має талант"

  • Прем'єра ювілейного, 10 сезону шоу вийде на екрани восени 2021 року.
  • Ведучим програми стане Григорій Решетник, а ведучою бекстейджу – співачка Jerry Heil.
  • До основного суддівського складу увійшли шоумен і політик Сергій Притула, акторка Ксенія Мішина і танцівник Євген Кот.
  • В одному з ефірів до журі долучиться олімпійська чемпіонка зі спортивної гімнастики Лілія Подкопаєва.