Чоловік поділився, що майже не стежить за життям колишньої дружини. Однак, Сніжана Єгорова періодично відправляє йому повідомлення з обуреннями, коли він згадує її в інтерв'ю.

Ого Тато – фашист, – Мухарський емоційно висловився про дітей від Сніжани Єгорової та страх воювати

Колишній чоловік Єгорової розповів про ставлення до ексдружини

Семен Горов поділився, що колишня дружина іноді надсилає йому негативні повідомлення, коли він говорить про неї в інтерв'ю. Натомість сам режисер бажає їй "здоров'я та щастя".

Знаю трохи з розмов (молодшої дочки) Саші, вони спілкуються. Старша (Стася) – категорично ні. Сніжана живе в Туреччині з трьома дітьми. Інколи, коли я щось розповідаю про неї в інтерв’ю, вона мені пише капслоком – всі букви такі здоровенні, що в мене погана українська мова і, мовляв, всі ми взагалі ніхто, а вона королівна,
– відповів Семен.

Горов поділився, що під час шлюбу з телеведучою, у них виникали суперечки через політику. Тоді він не бачив у цьому чогось поганого. Однак, те, що зараз Єгорова пише про Україну, вважає "злочином".

Знаєте, коли раніше між нами були політичні розбіжності в тому, що я голосував за Ющенка, а вона за Януковича, то вважав таке нормальним, бо ми живемо в демократичній державі, кожен має право на свій вибір. А коли вона починає погано писати про Україну та українців – це злочин,
– поділився режисер.

На думку чоловіка, ексдружина не просто вірить у російську пропаганду, а ще й отримує кошти за всі негативні дописи про Україну.

Я не знаю. Думаю тут і те, й інше. У щось вірить, а коли за це ще й платять, то віриться, мабуть, ще краще,
– додав Єгоров.

Про стосунки Єгорової з донькою Стасею Ровінською

  • У листопаді донька Сніжанни Єгорової, актриса Стася Ровінська повідомляла, що вони тривалий час не підтримують стосунки. Водночас заявила, що не несе відповідальності за дії та слова матері. Стася поділилась, що пробачила матір, але вирішила обірвати з нею зв'язок. Також вона повідомила, що Сніжана Єгорова разом з трьома молодшими дітьми переїхала до Туреччини.
  • Раніше Стася розповідала, що Сніжана Єгорова була дуже суворою мамою. Акторка навіть готувалась до зустрічі з нею. Дівчина зізнавалась, що не могла розслабитись навіть вдома, оскільки могла отримати прочуханки за будь-що. Водночас Стася казала, що батько Семен Горов підтримував та заступався за неї.
  • Відомо, що на початку повномасштабного вторгнення Ровінська засудила матір за її прокремлівську позицію. Акторка закликала скаржитися на ютуб-канал Єгорової, де вона дезінформує людей та розповідає про порятунок російської армії. У коментарях до відео вона також написала: "Іди на**й! Твоя донька Стася".