Ведуча запитала в Чемерова, що робити з Брежнєвою, яка нещодавно приїздила до Києва, та Лободою, яка нібито підтримує українців. На це музикант відповів, що важлива свідомість народу.

Зверніть увагу Це настільки жалюгідно, – репер Yarmak про скандал навколо Лободи і її виступи для військових

За його словами, українці мають розуміти, хто є хто. Чемеров припускає, що когось можна пробачити, але треба дивитися на його вчинки.

Лободу можна було б пробачити, але вона довела свою нечистоту наміру. Вона ж провела цей концерт у Харкові, де принизила дівчину і вела себе як ск*тина. Вона спробувала, в неї не вийшло, тому пробачити складно,
– висловився Чемеров.

На його думку, якщо людина реально розуміє та кається, то її можна пробачити.

Водночас Олександр переконаний, що продюсера Юрія Бардаша неможливо пробачити, бо він зробив і продовжує робити багато поганого для країни.

Музикант також висловився про Олександра Невзорова, якому, можливо, дали українське громадянство. Чемеров запевнив, що Невзоров – це "джокер".

"Він може казати одне, потім – інше. Мені Невзоров до ср*ки. Скажу лише одне, якщо можна використати ворога у свою користь, то це треба робити", – відповів він.

Дивіться інтерв'ю з Олександром Чемеровим: відео

Що про Лободу та Брежнєву говорять інші артисти

  • Раніше позицію скандальних співачок коментував лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка. На його думку, артистки "скоїли культурний злочин" і війна в Україні, зокрема, на їхній совісті. Йому складно їх пробачити.
  • Анастасія Приходько також засудила співачок. Вона зауважила, що для Брежнєвої та Лободи війна почалася у 2022, а для неї – ще у 2014 році. Зірка заявила, що не можна одягати на себе прапор України, але співати пісні російською.
  • Лідер гурту Kozak System Іван Леньо розповів, що до повномасштабної війни в Україні існували дві музичні спільноти – проукраїнська та "какая разница", до якої належали переважно поп-артисти. За його словами, дехто вже пробачив Лободі та Брежнєвій.