Сам Yarmak від початку повномасштабної війни служить у ЗСУ. Днями репер став командиром підрозділу управління дронами.

Не пропустіть Раніше підтримав Україну: Тілль Ліндеманн з Rаmmstеin випустив кліп, знятий з росіянами у Москві

Олександр Ярмак зізнається – приголомшений, що українці приймають Лободу.

Я ох*їв. Я дивуюсь цим військовим (які ходять на Лободу – 24 Канал) і дивуюсь тому, наскільки Лобода звикла пробивати стіни. Після її виступу в Харкові був ніби скандал, пов'язаний зі мною, який був штучно створений,
– висловився Yarmak.

Тоді артист написав, що всі, хто був на концерті Лободи в Харкові, – це баласт нації.

За словами Ярмака, якщо люди не усвідомлюють, що відбувається в країні, хто перед ними і як ця людина поводиться, то він не відмовиться від своїх слів.

Репер додав, що через його слова якийсь блогер "розніс" артиста у замовній статті. На його думку, цей скандал штучно створив хтось з оточення Лободи.

Почалася атака ботів, помітно, що це зроблено штучно. Це настільки жалюгідно, особливо зараз, коли витрачаються і кошти, і ресурс не на допомогу, а на те, щоб якось відбилити репутацію,
– пояснив Yarmak.

Він вважає, що Лобода та її оточення не розуміє, що таке Україна, що таке українське суспільство.

Дивіться інтерв'ю з Yarmak: відео

Yarmak захищає Україну на фронті

  • Свій шлях у ЗСУ Олександр Ярмак розпочав у перший день вторгнення Росії по всьому кордону 24 лютого. Тоді він вступив у роту охорони Києва і навчався всього вже у боях.
  • Він був на "зачистці" після звільнення Київщини, заходив на позиції штабів росіян. Ярмак працював на трьох напрямках, також він бере участь у "Культурному десанті" з іншими зірками-військовими.
  • Yarmak працював з дронами у підрозділі, але нещодавно перевівся в інший полк, де став командиром. Він відповідатиме за 28 людей.