Колумбійська співачка Шакіра та іспанський футболіст Жерард Піке прикували увагу до своєї пари після новин про розлучення. Днями стало відомо, що робитиме колишнє подружжя зі спільним майном.

До теми Не лише в Бородянці: Бенксі заявив, чи справді 7 інших графіті в Україні – його творчість

Як Шакіра і Піке ділять майно

Артистка й спортсмен вирішили розділити все, що нажили за час шлюбу. Однак спільний розкішний маєток у Барселоні не дістанеться нікому – експара хоче виставити його на продаж.

Цей будинок розташований за пів години їзди від центру Барселони. У ньому є студія звукозапису, тренажерна зала, корт для тенісу та поле для мініфутболу.

Після довгих обговорень Шакіра й Жерард вирішили, що ціна дому буде приблизно 12 – 14 мільйонів доларів. До Нового року співачка планує залишитися в маєтку, а вже опісля переїде й почне життя з нового аркуша.

Коротко про розлучення Шакіри

  • У мережі певний час підозрювали, що між Шакірою та Жерардом є проблеми у стосунках. Адже зірки перестали публікувати спільні фото. Потім стало відомо про розлучення.
  • В іспанській пресі писали, що причиною розлучення є зради футболіста. Начебто Піке закрутив роман з офіціанткою і влаштував її піарницею у своїй компанії. Згодом Шакіра викрила цю інтрижку та вигнала з дому.
  • Співачка отримала повну опіку над двома синами від Жерарда. Та, схоже, він з цього приводу не надто засмучений – його не раз помічали за поцілунками з новою коханою.