У червні стало відомо, що колумбійська співачка Шакіра та іспанський футболіст Жерард Піке розлучаються. Про їхнє розставання ходило багато чуток, але лиш нещодавно вона вперше прокоментувала, як все відбулося.

До слова Соліст Maroon 5 зраджував дружину з 23-річною моделлю і хоче назвати сина її ім'ям

Шакіра вперше прокоментувала розлучення

Про це справді важко говорити, тим більше, що це вперше, коли я говорю про цю ситуацію в інтерв'ю. Я мовчала і просто намагалася все обміркувати. Хм, і так, мені важко про це говорити, особливо тому, що я все ще переживаю це, і я перебуваю на очах публіки, і наша розлука не схожа на звичайну розлуку. Тож важко довелося не тільки мені, а й моїм дітям,
– зізналася зірка.

Співачка розповіла, що все ускладнює й надмірна увага преси. Зірка намагається приховати деталі розлучення від синів – 9-річного Мілана та 7-річного Саші – але це їй не вдається.

"Це складно. І я намагалася приховати ситуацію від своїх дітей. Я намагаюся захищати їх, бо це моя місія номер один у житті. Але потім вони чують щось у школі від своїх друзів чи натикаються на якісь неприємні новини в інтернеті, і це їх дуже зачіпає, розумієте? Папараці ночують перед моїм будинком, цілодобово та без вихідних. І немає місця, де я можу сховатися від них із моїми дітьми, крім власного будинку. Ви знаєте, ми не можемо погуляти в парку, як звичайна сім'я, або піти з'їсти морозиво, або зайнятися чимось без папараці, які стежать за нами. Тож це важко".

За словами Шакіри, розлучення з чоловіком було найскладнішим часом в її житті. Бо в той самий час в її батька проблеми зі здоров'ям, тож їй доводиться битися "на різних фронтах".

Іноді мені просто здається, що все це поганий сон і що в якийсь момент я прокинуся. Але це реальність. І що також реально, то це розчарування, коли я бачу, як щось священне та особливе, якими я думала, були наші стосунки з батьком моїх дітей, перетворюються на щось огидне та знецінене пресою. Як я вже сказала, це, ймовірно, найтемніший час у моєму житті,
– сказала зірка.


Шакіра / Фото Elle

Що було відомо про їхнє розлучення раніше

  • У мережі вже певний час підозрювали, що між Шакірою та Жерардом є проблеми у стосунках. Адже зірки перестали публікувати спільні фото.
  • В іспанській пресі писали, що причиною розлучення є зради футболіста. Начебто Піке закрутив роман з офіціанткою і влаштував її піарницею у своїй компанії. Згодом Шакіра викрила цю інтрижку та вигнала з дому.
  • Тепер Шакіра хоче судитися зі спортсменом через дітей. Вона категорично не хоче залишити їх з батьком, тому збирає докази усіх його зрад.