Минуло близько 5 місяців після розриву колумбійської співачки Шакіри та іспанського футболіста Жерарда Піке. Було визначено, що саме виконавиця отримує повну опіку над дітьми.

До теми "Дала тобі життя": в мережі накинулись на Селену Гомес, яка розсварилась з подругою

Шакіра отримала опіку над синами

Джерела повідомляють, що адвокати знаменитостей сперечались близько 13 годин, перш ніж ухвалити рішення. Також відомо, що Шакіра планує з дітьми переїхати до США. Довгий час їй доводилось жити в Іспанії, оскільки Піке мав підписаний контракт з ФК "Барселона". Хоч кар'єру зірка вибудовувала саме в Штатах.

До того ж Шакіра хоче вберегти синів від зайвої публічності та тиску преси. Оскільки зараз під будинком співачки й футболіста буквально ночують папараці й журналісти.

Попри конфлікти з Жерардом Піке, співачка не планує обмежувати дітей у спілкуванні з батьком. Він матиме змогу навідувати дітей.


Шакіра з дітьми / Фото з інстаграму зірки

Жерарда Піке побачили за поцілунками

Тим часом стало відомо, що футболіст не горює через розлучення. Днями він провів останній матч у складі "Барселони". Коханого прийшла підтримати 23-річна студентка Клара Чіа Марті.

Пару застукали за поцілунками й обіймами. Але це не новина – про їхній роман стало відомо після новин про розлучення футболіста з Шакірою.