Фанати вже давно помітили, що пара перестала публікувати спільні фото у соціальних мережах, хоча раніше робила це регулярно. Також у травні зірка їхала відпочивати на Ібіцу з дітьми без цивільного чоловіка.

З останнього Джонні Депп виграв справу проти Ембер Герд: перші заяви акторів після вердикту суду


Шакіра з синами на відпочинку / Фото з інстаграму співачки

Шакіра нібито не стала далі терпіти зради Жерарда і вирішила розлучитися. Нині футболіст живе у своїй квартирі в Барселоні, де весело проводить час у компанії друзів. Шакіра ж сама виховує двох синів від футболіста – Сашу і Мілана.

Ні Шакіра, ні Жерард Піке не коментують чуток про розставання, але й не спростовують їх. Останнє спільне фото пари було опубліковане у День Валентина 2022 року на сторінці в Шакіри, у в липні 2021 року – на сторінці у Піке.


Шакіра та Піке розійшлись / Фото з інстаграму Шакіри

Що відомо про стосунки пари

  • Роман Шакіри та Піке розпочався у 2010 році. Тоді пара познайомилася на зйомках кліпу співачки на пісню "Waka Waka (This Time for Africa)".
  • Свої стосунки вони підтвердили лише у 2011 році, коли Шакіра запостила фото з Піке на своїй сторінці.
  • Закохані не стали одружуватись, а жили у цивільному шлюбі. За 11 років вони народили двох дітей – 8-річного Мілана та 6-річного Сашу.
  • Між Шакірою та Жерардом – 10 років різниці, Шакіра є старшою за захисника "Барселони". Колумбійська зірка неодноразово звинувачувалась у несплаті податків та мала штрафи за протермінування.