У час російсько-української війни Ані Лорак разом із донькою мешкає в Росії. Однак й в Україні останнім часом з'являється все частіше. Ба більше, на конкурсі "Нова хвиля" артистка заявила, що восени відбудеться прем'єра її нового альбому, в якому буде україномовна пісня.

Зверніть увагу Гроші не пахнуть: зірки-зрадники, які покинули Україну заради російських гастролей і нагород

Ані Лорак випустить україномовну пісню

Скандальна гастролерка на особистій сторінці в інстаграмі опублікувала короткий ролик, який є частиною кліпу на новий україномовний трек "Бачила".

Варто звернути увагу на те, що анонс виходу пісні українською мовою, який відбудеться 24 вересня, Лорак написала російською. Любов до Росії навіть у цьому дописі нікуди не зникла. А повага до рідної землі та її народу – не з'явилася.

Я готова поділитися з вами історією, яка оголює душу… Скоро ви почуєте чесну, щиру баладу про мої внутрішні переживання,
– написала Ані Лорак.

Реакція мережі

Засмучує той факт, що коментарі під публікацією російської гастролерки здебільшого позитивні. Її українські шанувальники зазначають, що нетерпляче чекають на прем'єру та співають дифірамби зрадниці.

 • "Українською? Нарешті!"
 • "Дуже сильно чекаємо!"
 • "Найкраща новина! Нетерпляче чекаємо п'ятниці! Боже, як дочекатися прем'єри?! Ці 15 секунд дали зрозуміти, що буде неймовірно душевна робота… Та ще й на рідній мові! Чекаємо!"
 • "Нетерпляче чекаємо!"
 • "Яка краса! Відчуваю, що це буде справжня бомба! Дякую, що так тішите нас! Це найкраща осінь! Дуже любимо!"

Позитивні коментарі під дописом Ані Лорак / Скриншоти інстаграм-сторінки співачки

А негативних коментарів під публікацією майже немає. Що дивно, адже українські активісти неодноразово нагадували Ані Лорак про гастролі в Росії, коли бойовики країни-агресора вбивають українських захисників на Донбасі. Ймовірно, подібні висловлювання артистка видаляє.

Важливо! Повернення гастролерок: чому Лорак і Лобода 7 років публічно не виступали в Україні

 • "Та ну, рідну загадала?"
 • "Слідом за Лободою...З'їздили на рідну землю з концертами і "понеслась". Скільки років рідною мовою не співали. І раптом… Дивно, дівчата. Дивно".

Ані Лорак
Негативні коментарі під дописом Ані Лорак / Скриншоти інстаграм-сторінки співачки

Ані Лорак

Негативні коментарі під дописом Ані Лорак / Скриншоти інстаграм-сторінки співачки

Громадянська позиція Ані Лорак

 • Після вторгнення російських військ на нашу територію Ані Лорак продовжувала гастролювати країною-агресором і давала концерти в палаці "Україна".
 • Зірка прагнула заробляти і в Росії, і в Україні, проте так не вийшло. Українці звинувачували артистку в зраді, а в країні-агресорі їй заборонили виступати на новорічних корпоративах.
 • Та через деякий час виконавиця все-таки змогла опинитися серед зірок першого ешелону російського шоу-бізнесу. Ба більше, вона оселилася в Росії, а про війну на рідній землі забула.
 • У лютому 2016 року Лорак виступала для російських "захисників вітчизни", від рук яких дотепер гинуть українські воїни.
 • Вона не соромиться виступати на російських шоу, конкурсах, фестивалях і отримувати тамтешні нагороди. І навіть хизується новими статуетками в соціальних мережах.
 • З 2017 року Ані Лорак почала повертатися в Україну та заробляти на прихильниках ще й тут. Однак її концерти не дуже афішували, та й сама зірка активно не розповідала про них.

Читайте також "Гроші – мій Бог" і "Без мізків": Кондратюк створив "плейлист" для Лорак, яка їде в Україну