Хлопці не стали брати до рук зброю та вступати до лав тероборони, вони допомагають у тилу. У Рибака – 205 тисяч фоловерів в інстаграмі, у Тригубенка – 161 тисяча, тож свою популярність вони спрямували на користь Збройних сил України.

До теми Гітлер зібрав свою секту, – Алан Бадоєв пройшовся по артистах, які співали за Путіна на Лужниках

Чоловіки збирають гроші та закуповують для військових дороге обладнання, зокрема тепловізори. Першу партію вже відправили на фронт, на черзі друга, яку Андрію та Олексію вдалось відшукати в Європі.

Перша партія тепловізорів вже вирушає до хлопців на передову! Все відправляємо відразу до частин, без посередників і складів,
– розповіли фіналісти "Холостячки".

Рибак і Тригубенко з "Холостячки" волонтерять: фото та відео

Для перегляду відео гортайте вправо

Як учасники "Холостячки" допомагають у війну

  • Переможець другого сезону "Холостячки" Андрій Задворний, в якого закохалась Злата Огнєвіч, пішов у добровольці та волонтерить завдяки інстаграму – збирає допомогу для військового шпиталю та інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.
  • Ілля Рибальченко з першої "Холостячки" теж вступив у тероборону й навіть потрапив під обстріли на другий день служби. На щастя, в нього не влучили.
  • Улюбленець телеглядачок і друг Злати Огнєвіч Максим Тарапата теж у лавах територіальної оборони Києва.

Повний текст публікації Андрія Рибака:

Перша партія тепловізорів вже вирушає до хлопців на передову! Все відправляємо відразу до частин, без посередників і складів, де вантаж може лежати тижнями в очікуванні розподілу!

Наразі вже є нова партія в Європі! Залишилося лише зібрати кошти! Потрібно близько 40 тисяч доларів США! Сума велика, але разом ми впораємося! Кожен може бути корисним! Будь-який внесок важливий! Якщо немає можливості надіслати гроші, робіть репост!

Уся звітність буде тут! Ми особисто відповідаємо за збір!