Андрій Задворний хоч і не знайшов спільного майбутнього зі Златою Огнєвіч, проте його медійність після проєкту спрацювала лише на користь. Через велику кількість підписників – 46 тисяч людей – чоловік зумів активізувати волонтерський рух на потреби цивільних та військових.

До слова У мене не влучили, – Ілля з "Холостячки" потрапив під обстріли на 2 день служби в ТрО

Чоловік розповів, що після вторгнення Росії на територію України відвіз свою колишню дружину та дівчину друзів на Західну Україну, а сам повернувся до Києва та записався у територіальну оборону. А поки він дістався до столиці, то мав можливість побувати у Хмельницькому, де закупив ліки для знайомих з Києва. Каже, що з того часу він почав збирати різні речі на потреби військового шпиталю й інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова.

Враховуючи те, що в мене велика аудиторія в інстаграмі, багато українців мене знають, я вирішив використовувати свою медійність з користю. Це стосується налагодження зв’язків, комунікації, пошуку рішень. Значну частину часу я займаюсь координацією: зводжу людей, у яких є ресурси, з тими, кому вони необхідні,
– каже 33-річний Андрій.

За його словами, нещодавно він допоміг роздобути для людей дитяче харчування і ліки. Його волонтерський чат налічує понад 60 осіб, а за кілька тижнів війни їм вдалось зібрати 700 тисяч гривень і велику гуманітарну допомогу.

"Усе, що ми робимо, — за покликом душі. Допомагати один одному у такий скрутний час надважливо. Ми допомагали і продовжуємо допомагати пораненим бійцям з фронту. Я вірю в перемогу України беззаперечно. Мені здається, саме зараз народжується нова українська європейська нація. Я вірю в нашу перемогу, вірю в ЗСУ. Зараз немає неважливої роботи", – констатує чоловік.


Андрій Задворний допомагає ЗСУ / Фото СТБ

Хто ще з проєкту "Холостячка" встав на захист країни

  • Учасник 2 сезону "Холостячки" Максим Тарапата вступив до лав територіальної оборони Києва.
  • Учасник першого сезону "Холостячки" Ілля Рибальченко теж пішов захищати Київ услід за іншими героями популярного шоу.