На офіційній сторінці Букінгемського палацу опублікували чорно-біле фото герцога Единбурзького з його молодості та повідомили про втрату. Принц відійшов з життя сьогодні зранку, 9 квітня 2021 року.

Варто знати Помер принц Філіп – чоловік британської королеви Єлизавети II

Реакція Букінгемського палацу

Подальші новини королівський палац буде публікувати на своїй сторінці. Зазначимо, що всі офіційні акаунти Букінгемського, Кенсингтонського палаців та Клеренс-гаузів змінили свої головні фото на знак скорботи принцові Філіпу. Замість усміхнених аватарок тепер там герби.

З глибоким сумом Її Величність Королева оголосила про смерть свого коханого чоловіка, Його Королівської Високості Принца Філіпа, герцога Единбурзького. Його Королівська Високість мирно помер сьогодні вранці у Віндзорському замку. Королівська родина приєднується до людей по всьому світу, оплакуючи його втрату,
– пише під фото.

Реакція Кенсингтону та Клеренс-гаузу

На сторінках сім'ї принца Вільяма та принца Чарльза опублікували такі самі дописи. Усі королівська родина перебуває в смутку через втрату чоловіка, батька та дідуся.

Помер принц Філіп: що відомо

  • 99-річний герцог Единбурзький пішов з життя зранку 9 квітня 2021 року.
  • Букінгемський палац поки що не назвав причину смерті чоловіка британської королеви.
  • Раніше повідомляли про погіршення стану герцога. Він довгий час перебував у лікарні.
  • Через кілька днів після того, як принц Філіп переніс операцію на серці, він вирушив додому. З того часу пройшло менш як місяць.

Важливо Помер принц Філіп: біографія монарха