Проблемами вона поділилася в інтерв'ю для Маші Єфросиніної, яке було зняте ще до новини про розрив з коханим. Додамо, що нещодавно Раміна заговорила про всиновлення дитини.

Цікаво Надя Дорофєєва засвітила орендовану квартиру, де живе разом з Кацуріним: ефектні фото

Яка була проблема в стосунках

Раміна зізналась, що вона занадто багато часу приділяє роботі, а з колишній нареченим проводила замало часу. За її словами, це погано позначалося на їхніх стосунках.

Моя робота заполонила моє життя, і я зараз вчуся робити так, щоб у моєму житті було щось, крім роботи. В мене просто немає життя, і це дуже велика проблема. Це трудоголізм якийсь нездоровий, максимально нездоровий. Виходить так, що я не приділяю часу своєму нареченому, і це надзвичайно погано для стосунків,
– розповідала блогерка.

Раміна пояснила, що вона намагалася покращити стосунки, поставивши роботу на другий план. Сам Євген теж пропонував блогерці шукати якісь компроміси.

"Він казав, що потрібно, щоб було якесь життя, крім роботи: "Давай домовимося, що, там, хоча б після восьмої та у вихідні ані ти, ані я не працюємо", – розповідала Раміна.

Однак, парі так ці не вдалося врятувати стосунки. Тож декілька тижнів тому Раміна Есхакзай повідомила, що розійшлася з нареченим Євгеном Проніним.

Дивіться інтерв'ю з Раміною Есхакзай: відео

Що відомо про розрив Раміни з нареченим: деталі

  • Раміна Есхакзай порвала з юристом Євгеном Проніним, з яким зустрічалася 5 років. Нагадаємо, що він освідчився дівчині у травні 2021 року, але до весілля так і не дійшло.
  • 31-річна блогерка відмовилася оголошувати причину розриву та заявила, що не даватиме жодних інтерв'ю на цю тему. Вони з Євгеном нібито розійшлися не через зради, а як дорослі свідомі люди.
  • Додамо, що колишні залишилися друзями, але дівчина хоче заглибитися в себе та пропрацювати моменти, де була токсичною у стосунках з Євгеном, щоб не переносити ті тригери в наступні.
  • Зараз Раміна не хоче ходити на побачення заради того, щоб забути те, що було. Вона планує "пройти період горювання".
  • До речі, вона працює з психологом через розставання з нареченим.