Раміна Есхакзай порвала з юристом після заручин й обіцяла, що "брудної білизни не буде", але про плани на майбутнє розповіла. Вона каже, що на побачення поки не ходить, бо сумує, звикає бути одна, але не виключає того, що побудує сім'ю з чоловіком, в якого вже є діти.

До теми Чекає великий пласт роботи: Раміна зізналась, що піде до психолога після розставання з нареченим

Раміна Есхакзай не хоче народжувати дітей

Я чайлдфрі. Нічого не змінилося, я так само не хочу народжувати своїх дітей. Але готова всиновити чи удочерити. Я навіть готова до стосунків з чоловіком, в якого є діти,
– зізналася Раміна Есхакзай.

З Євгеном Проніним вони продовжують спілкуватися як друзі, а паралельно вона відвідує психолога, щоб розібратися, де була неправа.

"Я займаюся пошуком, щоб у наступні свої стосунки не переносила ті тригери, які були у мене з Євгеном… Важливо не починати нових стосунків заради того, щоб забути те, що в мене було. Для мене важливо зрозуміти, чого я хочу і які в мене особисті кордони. Потрібно пройти цей період горювання", – прокоментувала інтерв'юерка.

  • Нагадаємо, у вересні минулого року в подкасті Діани Глостер Раміна казала, що не треба зациклюватися на тому, щоб народити дитину, бо "часіки тікають". Вона завжди думала про те, що можна всиновити малюка, бо просто не хоче в пологовий.