Учасник гурту MOZGI розповів чимало про творчі плани, але Слава Дьомін не міг оминути теми розлучення. Відомо, що Аня, його ексдружина, та Олексій познайомилися, коли обом було по 15 років. У 2013-му році вони зіграли весілля, а у 2021 стало відомо, що вони розривають шлюб.

До слова Позитив зізнався, чи його серце зараз зайняте

На запитання, чи шкодує Позитив про розлучення, той відповів, що ні.

Якщо ти це робиш, то робиш. Це наше спільне рішення. Ми в будь-якому разі спілкуємося, у нас багато спільних друзів. Сказати, що шкодую – ні. Життя доволі цікава штука, і, як виявилося, коротка. Час летить. І ці роки, які ми прожили, багато чому нас навчили,
– по-філософськи зазначив Позитив.

Щодо нового кохання, то він додав – наразі його серце вільне. Наразі у нього немає дівчини, з якою він прагне будувати своє життя. Тому артист перебуває в статусі холостяка.

Інтерв'ю Позитива: дивіться відео онлайн

Читайте також Можу сказати, що закоханий, – Позитив відверто розповів про стосунки з Мішель Андраде

Що відомо про розлучення Позитива та Анни

  • Про негаразди у сім'ї фанати підозрювали давно: ні в Олексія, ні в Ані у соціальних мережах не було жодного спільного фото за 2020 рік. Останній спільний кадр дизайнерка опублікувала в серпні 2019 року.
  • Деякий час Позитива навіть підозрювали у романі з Мішель Андраде, коли ті разом вели випуск "Орла і Решки" в Болівії, а також під час романтичних зйомок кліпу Андраде "100 тисяч хвилин разом".
  • Офіційно про розлучення з Позитивом заявила Анна у випуску шоу Насті Каменських "Девочки рулят" у квітні 2021-го року.
  • За словами Анни, причиною розлучення стала неготовність створити сім'ю з дітьми.
  • Незважаючи на розлучення, пара продовжує спілкуватись та навіть дружити.