Днями Потап опублікував своє фото, яке підписав рядками з пісні Насті Каменських "Мама-зима". Тоді шанувальники у коментарях активно ділилися думками щодо розриву пари.

Вас може зацікавити Вже не на моїй совісті, – Дантес назвав причину розлучення з Дорофєєвою

Потап знову натякнув на розлучення

Тепер артист опублікував коротке відео з фрагментом з нової пісні Каменських. Під ним написав: "Зима прощання". Також додав активне посилання на сторінку дружини.

Наразі невідомо, у яких стосунках перебуває подружжя. Влітку Настя сама повернулася в Україну, а згодом поїхала знову до Потапа, який був за кордоном. Через деякий час додому приїхав і сам репер. Однак вони жодного разу не з'являлися на публіці разом, а також не публікували спільні фотографії.

У коментарях під цим відео прихильники вкотре висловлюють думки щодо ймовірного розлучення, на яке Потап натякає. Або, можливо, репер опублікував ролик саме з таким підписом, щоб на тлі чуток про розлучення підігріти інтерес до нової пісні Каменських.

  • "Так ви разом? Чи розійшлися?"
  • "Що це означає? Ви були і є моєю найулюбленішою парою в шоу-бізнесі. Ще з 4 років мріяла про ваше одруження. І тут таке. Сподіваюся, що у вас з Настею все добре! Всі проблеми вирішуються!"
  • "Ви дуже гарна пара! Не розходьтеся!"
  • "Не хочеться в це вірити".

А деякі фанати підозрюють, що Потап і Настя не розлучилися, а чекають на поповнення в сім'ї.

  • "Чого здається, що прощання з зимою, коли їх двоє. Бо скоро їх буде троє?"
  • "Вас скоро стане троє! Ми дуже раді за вас!"

Зірки, які розлучилися під час війни

  • Є чутки про розлучення Володимира Остапчука та Христини Горняк, які вже тривалий час не живуть разом. Христина поїхала зимувати у Відень, а Володимир залишається в Україні. На тлі цих чуток дівчина розповіла, що не з усіма колишніми їй вдалось зберегти приятельські взаємини.
  • Тарас Цимбалюк та Тіна Антоненко оголосили про розлучення в червні. Актор вже показав публіці нову пасію, а Тіна на тлі цього публічно привітала себе з 31-річчям і розповіла, з якого дна їй довелося вибиратися самотужки.
  • До війни TAYANNA та її коханий Олександр встигли полетіти на Балі, але там роз'їхалися по різних віллах. Якщо у вересні зірка мріяла повернути коханого, то зараз пообіцяла "не вмирати за мужиками".